صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : 3 فرصت مناسب برای سرمایه‌گذاری در وب3

3 فرصت مناسب برای سرمایه‌گذاری در وب3

the-best-digital-currency-to-buy-with-1000-dollars

 وب ۳ نسل بعدی اینترنت است که بر بستر بلاکچین بنا شده و مالکیت دارایی‌های دیجیتال را متحول می‌کند. در این مطلب سه شرکت مهم در حوزه وب ۳ معرفی شده‌اند که علاقه‌مندان بهتر است با توجه به به رشد بالقوه‌ی وب ۳،به آن‌ها توجه کنند.

  • (Unity Software (U: این شرکت که در زمینه توسعه بازی‎‏های ویدیویی فعالیت دارد، ابزار و امکاناتی را برای ساخت برنامه‌های غیرمتمرکز (dApp) و دارایی‌های مجازی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.
  • (Applied Digital (APLD: این شرکت مراکز داده قدرتمندی را توسعه و مدیریت می‌کند که برای اجرای برنامه‌های کامپیوتری پیچیده مانند استخراج ارزهای دیجیتال و بلاکچین ضروری هستند.
  • (Amazon (AMZN: شرکت آمازون از طریق سرویس (Amazon Web Services (AWS که یک غول پردازش ابری است، نقش مهمی در وب ۳ ایفا می‌کند. AWS زیرساخت و ابزارهای جانبی را برای اجرای روان، امن و در مقیاس وب ۳ ارائه می‌دهد.

منبع: investorplace.com

اخبار مرتبط:  متاورس، از سرگرمی تا خدمات عمومی

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

مروری بر مهم‌‎ترین رویدادهای رمزارزها در روزهای آینده 

این هفته در بازار ارزهای دیجیتال، رویدادهای مهمی در جریان است که…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

نوسانات بیت‌کوین زیر قیمت 67هزار دلار ادامه‌دار است

تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال معتقدند که اگر قیمت بیت کوین بتواند از…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

ریزش ۶۲ درصدی Notcoin در کمتر از یک هفته!

رمز ارز Notcoin (NOT) که با حمایت پررنگ تلگرام، غول شبکه‌های اجتماعی،…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید