صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : 19میلیون توکن Chainlink آزاد شد، آیا شاهد نوسان قیمت لینک خواهیم بود؟

19میلیون توکن Chainlink آزاد شد، آیا شاهد نوسان قیمت لینک خواهیم بود؟

-chainlink-tokens-unlocked-

توکن Chainlink (LINK) در روز پنجشنبه ۱۷٪  افزایش قیمت را تجربه کرد و توانست توجه سرمایه‌گذاران را به خود جلب کند. در این روند افزایشی قیمت LINK از ۱۷.۵۰ دلار عبور کرد و احتمال افزایش ۳۰-۴۰٪ دیگر وجود دارد.

در مجموع ۱۰۶ میلیون توکن LINK از آگوست ۲۰۲۲ بازنشده شده است. روزهای گذشته ۱۵ میلیون توکن LINK به ارزش تقریبی ۳۴۱ میلیون دلار ازتوکن‌های قفل شده Chainlink آزد شد. ۱۵.۹۵ میلیون توکن به بایننس و ۴.۰۵  میلیون به یک آدرس چند امضایی منتقل شده‌اند. این رویداد بخشی از روند باز شدن قفل توکن های LINK است که از آگوست ۲۰۲۲شروع شده است.

با وجود باز شدن قفل و انتقال توکن ها، قیمت LINK در هفت روز گذشته حدود۲۵٪ افزایش یافته است. تحلیلگران معتقدند LINK پتانسیل رشد بیشتر در بازار را دارد. اما مقاومت قابل توجهی در قیمت ۲۰ دلار وجود دارد، زیرا بیش از ۵۰۰۰ آدرس در این قیمت حدود ۸.۵۹ میلیون توکن LINK نگهداری می‌کنند. تغییر روند قیمت به میزان درخواست بازار بستگی دارد.

اخبار مرتبط: رمزارزهای مهم این هفته که بهتراست زیر نظر باشند

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع: coingape.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آیا همچنان ردیابی نهنگ‌ها اطلاعات مهمی محسوب می‌شود؟

قبلا تحلیلگران بازار ارز دیجیتال (بیت کوین) معتقد بودند که پیگیری تراکنش‌های…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

بررسی پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها 

رفتارهای عجیب و غریب سلبریتی‌ها و پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها در…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

مایکرواستراتژی قصد دارد 700 میلیون دلار بیت‌کوین بخرد

مایکرواستراتژی غول هوش تجاری آمریکا، قصد دارد با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیون دلاری،…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید