صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : رمزارزهای مهم این هفته که بهتراست زیر نظر باشند

رمزارزهای مهم این هفته که بهتراست زیر نظر باشند

بیتکوین

هفته جاری برای بازار رمزنگاری بسیار مهم است. پنج ارز اصلی در آستانه تغییرات بزرگی هستند. در ادامه به بررسی دقیق عواملی می پردازیم که مسیر حرکت آن‌ها را تعیین می‌کنند.

  • بیت‌کوین(Bitcoin)

پس از بسته شدن نمودار هفتگی بیت‌کوین با کندل Doji Hammer نشانه‌هایی از احتمال بازگشت روند صعودی مشاهده شده است. سرمایه گذاران بیت کوین را به عنوان شاخصی برای سلامت بازار ارزهای دیجیتال به طور کلی به دقت زیر نظرمی‌گیرند. داده های جدید ETF بیت کوین و داده های خروجی صندوق اعتماد بیت کوین Grayscale عوامل مهمی هستند که باید این روزها به آن‌ها توجه کرد.

  • سولانا (Solana)

Jupiter، یک جمع کننده معاملات مبتنی بر Solana، برای یک رویداد مهم آماده می‌شود، قرار است در تاریخ ۳۱ ژانویه(۱۱ بهمن) airdrop توکن JUP انجام شود و نزدیک به ۱میلیون کیف پول Solana قرار است ۴۰٪ از کل عرضه JUP را دریافت کنند. با airdrop، اکوسیستم Solana انتظار می رود که یک تقویت نقدی قابل توجهی دریافت کند، که ممکن است به قیمت SOL کمک کند.

  • پندل فایننس (Finance Pendle)

TVL پندل (Total Value Locked) به ویژه در استخرهای استیکینگ جدید آن رشد قابل توجهی داشته است. این افزایش به دلیل هر دو کشت‌سود leveraged airdrop” و early adopters مشتاق برای سرمایه گذاری در airdrop های بالقوه است، که نشان دهنده علاقه روزافزون به EigenLayer و Restaking Economy است.

  • DYDX

DYDX در انتظار یک رویداد مهم است زیرا ۹۱ میلیون دلار توکن رمزنگاری، معادل ۱۰٪ از عرضه در گردش آن، قرار است در تاریخ ۱ فوریه باز شود که عمدتاً به نفع early investors است. این توسعه انتظار می رود تأثیر قابل توجهی بر عملکرد بازار DYDX داشته باشد.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع: bitcoinist.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آغاز معاملات ETFهای اسپات بیت کوین و اتریوم در هنگ‌کنگ

هنگ‌کنگ در اقدامی مهم، معاملات ETFهای اسپات بیت‌کوین و اتریوم را از…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

هشدار! مراقب صرافی جایگزین بینگ‌اکس باشید!

اخبار فوری حاکی از آن است که صرافی بینگ‌اکس پس از جلب…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

بیت‌کوین در آستانه‌ی 70 هزار دلار

بیت‌کوین با عبور از میانگین متحرک ساده‌ی ۱۰۰ ساعته و معامله بالای…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید