صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : رقابت سولانا و ریپل: برنده نبرد بعدی صندوق های قابل معامله در بورس (ETF) کدام است

رقابت سولانا و ریپل: برنده نبرد بعدی صندوق های قابل معامله در بورس (ETF) کدام است

پس از تأیید صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF) برای بیت‌کوین و اتریوم، بحث‌های داغی در بازار در مورد اینکه کدام رمزارز مجوز بعدی ETF را دریافت خواهد کرد، در جریان است.

با توجه به محبوبیت بالای سولانا بعد از بیت‌کوین و اتریوم، احتمال تأیید ETF برای آن بیشتر است. جامعه ریپل به تأیید ETF برای XRP تا سال ۲۰۲۵ امیدوار است.

سولانا یا ریپل؟ کدوم زودتر ETF میگیرند؟ کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) امسال دو ETF رمزارز را تایید کرد. اولی صندوق های قابل معامله بیت کوین بود و دومی هم همین اواخر برای اتریوم تایید شد.

کارشناسان بازار نظرات مختلفی دارند. برایان کلی، مدیرعامل BKCM، سولانا را گزینه خوبی می‌داند و دنیل یان، هم‌بنیانگذار ماتریکس پورت هم از ETF سولانا حمایت کرده. حتی موسسات مالی مثل استاندارد چارترد هم احتمال تایید ETF برای هر دوی سولانا و ریپل تا ۲۰۲۵ را مطرح کرده اند.

از طرفی دیگر، سولانا بعد از بیت‌کوین و اتریوم از محبوب ترین هاست و با توجه به علاقه به ETF های اتریوم بعد از بیت‌کوین، احتمال تایید آن بیشتر است. حتی بعضی کارشناسان تقاضا برای ETF سولانا را از بیت کوین و اتریوم هم بالاتر میدانند.

طبق نظرسنجی شبکه‌های اجتماعی، ۶۶.۱ درصد به این موضوع باور دارند که سولانا شانس بیشتری برای دریافت ETF را دارد. دعوای حقوقی ریپل با کمیسیون بورس اوراق بهادار آمریکا می‌تواند مانعی ایجاد کند. با این حال، برد گارلینگهاوس، مدیرعامل ریپل، اطمینان دارد که کمیسیون در نهایت ریپل را تایید می‌کند زیرا به نظر او، ریپل و بیت‌کوین تنها رمزارهای با شفافیت قانونی هستند. با وجود ETF بیت‌کوین، ریپل گزینه بعدی به نظر میرسد.

فعلا بحث بر سر ETF های سولانا و ریپل داغ است اما جی پی مورگان به تایید کمیسیون برای هیچ ارزی به جز بیت‌کوین و اتریوم خوشبین نیست.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

محمدمهدی کشاورز

پست های مرتبط

آیا همچنان ردیابی نهنگ‌ها اطلاعات مهمی محسوب می‌شود؟

قبلا تحلیلگران بازار ارز دیجیتال (بیت کوین) معتقد بودند که پیگیری تراکنش‌های…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

بررسی پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها 

رفتارهای عجیب و غریب سلبریتی‌ها و پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها در…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

مایکرواستراتژی قصد دارد 700 میلیون دلار بیت‌کوین بخرد

مایکرواستراتژی غول هوش تجاری آمریکا، قصد دارد با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیون دلاری،…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید