صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : رونمایی از به‌روز رسانی جدید پروتکل وام‌دهی آوه

رونمایی از به‌روز رسانی جدید پروتکل وام‌دهی آوه

Aave

شرکت آوه لبز، توسعه‌دهنده پروتکل غیرمتمرکز وام‌دهی آوه، طرحی را برای ارتقا و بهبود این پروتکل به‌عنوان بخشی از یک برنامه پنج ساله ارائه کرده است. پیشنهاد ارائه شده شامل «به‌روزرسانی‌ و گسترش‌ عمده» در شبکه آوه، یک لایه نقدینگی بین زنجیره‌ای، استقرار لایه ۱ در ماشین مجازی غیر اتریوم (EVM) و یک «هویت بصری کاملاً جدید» می‌شود.

این پلتفرم وام‌دهی غیرمتمرکز  بر اساس یک «معماری کاملاً جدید» ساخته شده و شامل یک «لایه نقدینگی متحد» خواهد بود تا امکان یکپارچه‌سازی بهتر ویژگی‌هایی مانند استخرهای ایزوله، ماژول‌های ریسک و استیبل‌کوین بومی خود یعنی GHO را فراهم کند. از دیگر ویژگی‌های پیشنهادی، نرخ بهره‌ای است که می‌تواند بر اساس شرایط بازار و با استفاده از اوراکل‌های داده چین‌لینک به طور خودکار تنظیم شود. همچنین حق‌تقدم‌های نقدینگی برای تعدیل هزینه‌های استقراض بر اساس پروفایل‌های ریسک وثیقه و صندوق‌ها و حساب‌های هوشمند برای مدیریت ساده‌تر موقعیت‌های کاربران پیشنهاد شده است.

بخشی از این پیشنهاد بر روی استیبل‌کوین الگوریتمی آوه با نام GHO که در جولای ۲۰۲۳ راه‌اندازی شد، متمرکز است، اما در مقایسه با رقبای خود مانند تتر (USDT) و یو‌اس‌دی کوین (USDC) با ارزش بازار ۴۹ میلیون دلار، یک بازیگر کوچک به شمار می‌رود. نقشه راه این پیشنهاد از سه ماهه دوم سال ۲۰۲۴ تا اواسط سال ۲۰۲۵ ترسیم شده است.

منبع: cointelegraph.com

اخبار مرتبط: 3 رمزارز برای کسب درآمد غیرفعال: سولانا، DTX و سلستیا

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

پیش بینی استاندارد چارترد: بیت‌کوین امسال به ۱۵۰ هزار دلار خواهد رسید

با صعود بیت‌کوین (BTC) از قله قبلی اش در مرز ۶۹ هزار…

۳ خرداد ۱۴۰۳

در پی احتمال تایید ETH اتریوم، قیمت میم‌‌کوین‌‌های این شبکه سر به فلک کشیدند!

قیمت میم‌کوین‌های اتریوم طی ۲۴ ساعت گذشته جهش قابل توجهی را تجربه…

۳ خرداد ۱۴۰۳

تتر ۱ میلیارد دلار دیگر USDT چاپ کرد: تاثیرات آن چه خواهد بود؟

تتر، بزرگترین ناشر استیبل‌کوین جهان، با چاپ یک میلیارد دلار دیگر توکن…

۳ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید