صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : پرسودترین رمزارزها در یونی‌سوآپ: PEPETA ،SNAPCAT 

پرسودترین رمزارزها در یونی‌سوآپ: PEPETA ،SNAPCAT 

شت کوین

بیت‌کوین در حال تثبیت در محدوده ۳۴۰۰۰ دلار است، طبق گزارش منتشر شده از وضعیت اشتغال ایالت متحده در روز جمعه بازده اوراق قرضه دولتی ایالات متحده و شاخص دلار آمریکا (DXY) کاهش یافت، در حالی که قیمت سهام ایالات متحده صعودی شد. کاهش بازده اوراق قرضه و دلار آمریکا و افزایش قیمت سهام، معمولاً برای قیمت رمزنگاری‌ها، از جمله بیت‌کوین، مثبت است.

اما بیت‌کوین به دلیل سودگیری پس از رشد خیره کننده اخیر ارز دیجیتال(تحت تاثیر اخبار تایید etf) همچنان حدود۱ ٪ پایین‌تر از روز از معامله می‌شود. با توجه به شرایط مساعد اما همچنان شاهدیم برخی اتفاقات تا ابتدای سال ۲۰۲۴ بر این بازار تاثیرگذار هستند. و به همین دلیل طرفداران ریسک‌پذیر برخی از توکن‌ها با بازده پایین و ونقدینگی کم را معرفی کردند که عبارتند از :

 PEPETA، SNAPCAT
PEPETA یک شت‌کوین تازه تاسیس است که در ۲۴ ساعدت گذشته  تقریباً ۲۵۰٪افزایش پیدا کرده بود و مقدار معاملاتی نزدیک به نیم میلیون دلار داشت.براساس هشدار امنیتی DEXTools، این توکن دارای دو خطر مرتبط با قراردادهای هوش مصنوعی است که سرمایه‌گذاران باید از آن آگاه باشند.

SNAPCATیک توکن جدید با نام SNAPCAT که در روز پنج‌شنبه راه‌اندازی شد، برای دومین جلسه متوالی در حال افزایش قیمت است. این شیت‌کوین در حال حاضر بیش از ۲۵۰ هولدر دارد و طبق هشدار امنیتی DEXTools، یک خطر نامشخص مرتبط با قرارداد هوش مصنوعی دارد که  سرمایه‌گذاران باید به ةن توجه کنند.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.
منبع: cryptonews.com

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

سنای آمریکا 1 درصد مالیات بر بیت‌کوین‌های بالای 500 هزار دلار را تصویب کرد

این اقدام، بخشی از تلاش‌های گسترده‌تر برای تنظیم و ادغام ارزهای دیجیتال…

۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

صرافی FTX از حراج توکن‌های سولانا خبر داد

صرافی FTX حدود ۱.۹ میلیارد دلار توکن قفل‌شده سولانا (SOL) را به…

۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

بررسی افزایش 25 درصدی BONK

پس از افت قابل توجه قیمت در اوایل آوریل، BONK، یک میم…

۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید