صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : رمزارز TON به بالاترین قیمت تاریخی خود رسید: افزایش بیشتر یا کاهش؟

رمزارز TON به بالاترین قیمت تاریخی خود رسید: افزایش بیشتر یا کاهش؟

قیمت TON طی یک ماه پس از ثبت بالاترین قیمت خود به یک نقطه عطف دیگر رسیده است. با توجه به عوامل تکنیکال که به نفع این رشد هستند، قیمت TON ممکن است حتی بالاتر از ۷.۸۷ دلار افزایش یابد.

پس از ماه‌ها صعود جزئی، خریداران کنترل تون را به دست گرفتند و منجر به یک جهش بزرگ در قیمت شدند و بالاترین قیمت تاریخی (ATH) جدیدی را در ۷.۷۸ دلار ثبت کردند. این اولین بار نیست که TON چنین ماهیت سودآوری را نشان می‌دهد، زیرا اوایل مارس، این آلتکوین جهشی مشابه داشت و به اوجی رسید که اکنون دیگر قدیمی شده است. آیا این همه ماجراست؟ آیا قیمت TON روندی نزولی خواهد داشت یا اینکه خریداران ارزش آن را حتی بالاتر خواهند برد؟

چه چیزی قیمت TON را به بالاترین سطح تاریخی جدید رساند؟

تون از ابتدای سال حرکت مثبتی را حفظ کرده است زیرا قیمت آن تنها در طی شش ماه از ۲.۲ دلار به ۷.۷۸ دلار تغییر کرده است. TON با کسب سود ۳ برابری، به محبوب‌ترین ارز دیجیتال در میان سرمایه‌گذاران تبدیل شده است و از شیبا اینو در میان ۱۰ ارز دیجیتال برتر پیشی گرفته است. به دلیل همین افزایش تقاضا در جامعه کریپتو، قیمت تون همچنان در حال افزایش است. علاوه بر این، احساسات صعودی مداوم بازار قطعا به این رشد کمک کرده است.

اگرچه قیمت TON از بالاترین قیمت خود ۵ درصد فاصله گرفته است، اما ماهیت صعودی این آلتکوین همچنان برقرار است. طبق تحلیل تکنیکال، از جمله میانگین‌های ساده و نمایی، تون در منطقه خرید قوی قرار دارد که می‌تواند ارزش آن را حتی بیشتر افزایش دهد. همچنین، واگرایی همگرایی میانگین متحرک (MACD) و شاخص‌های حرکت نیز همین موضوع را نشان می‌دهند.

با این حال، شاخص قدرت نسبی (RSI) در حدود ۶۸ است که به منطقه اشباع خرید نزدیکتر است. اگر این شاخص بالاتر از ۷۰ حرکت کند، ممکن است یک معکوس قیمت رخ دهد و قیمت TON ریزش را تجربه کند. در حال حاضر، احساسات طمع در بین سرمایه‌گذاران زیاد است و قیمت TON ممکن است در روزهای آینده مجددا به ۷.۸۷ دلار برسد.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

محمدمهدی کشاورز

پست های مرتبط

آیا همچنان ردیابی نهنگ‌ها اطلاعات مهمی محسوب می‌شود؟

قبلا تحلیلگران بازار ارز دیجیتال (بیت کوین) معتقد بودند که پیگیری تراکنش‌های…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

بررسی پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها 

رفتارهای عجیب و غریب سلبریتی‌ها و پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها در…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

مایکرواستراتژی قصد دارد 700 میلیون دلار بیت‌کوین بخرد

مایکرواستراتژی غول هوش تجاری آمریکا، قصد دارد با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیون دلاری،…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید