صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : پیش‌بینی قیمت Toncoin: آیا TON از 5 دلار عبور می‌کند؟

پیش‌بینی قیمت Toncoin: آیا TON از 5 دلار عبور می‌کند؟

Price PredictionToncoin

قیمت تون کوین (Toncoin) بعد از شکل‌گیری یک کف در حدود ۲ دلار، به سمت ۳ دلار حرکت کرد اما با مقاومت روبرو شد و کاهش قابل توجهی را تجربه کرد. با این حال، این ارز دیجیتال با رسیدن به خط روند مثلث متقارن دوباره افزایش یافت.

قیمت تون کوین تحت تاثیر پیش‌بینی‌های خوش‌بینانه وایجاد علاقه به عرضه اولیه سهام تلگرام، در ۳ روز گذشته با ۶۰٪ افزایش، سه کندل سبز متوالی تشکیل داد و به بالاترین سطح خود از ژانویه ۲۰۲۲ رسید.

اگر خریداران بتوانند روند صعودی خو را حفظ کنند  به احتمال زیاد تون کوین در هفته آینده منطقه مقاومت بالایی بین ۵ تا ۷ دلار را هدف قرار خواهد داد. با این حال، عدم عبور از سطح مقاومت بالایی کانال صعودی ممکن است باعث معکوس شدن روند شود و قیمت را به سمت سطح حمایتی ۳ دلاری هدایت کند.

 منبع: coinmarketcap.com

اخبار مرتبط: فناوری‌های جدیدی که دنیای رمزارزها را متحول خواهند کرد

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

ریال دیجیتال از تیر ماه در جزیره کیش عملیاتی می‌شود

ریال به شکل الکترونیکی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با رونمایی از…

۲۹ خرداد ۱۴۰۳

تتر از استیبل کوین جدیدش با پشتوانه طلا رونمایی کرد

تتر یکی از بازیگران اصلی دنیای ارزهای دیجیتال، سرانجام از محصول جدید…

۲۹ خرداد ۱۴۰۳

خطر متمرکز بودن دوج کوین در پلتفرم رابین‌هود

پلتفرم رابین‌هود با ارائه معاملات دوج‌کوین، در میان کاربران آمریکایی به شهرت…

۲۹ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید