صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : جهش قیمت SHIB در پی لیست شدن در صرافی Nexo

جهش قیمت SHIB در پی لیست شدن در صرافی Nexo

کل اکوسیستم شیبا اینو با لیست شدن اخیر در یک پلتفرم پیشرو ارزهای دیجیتال و دارایی‌های دیجیتال، به یک دستاورد قابل توجه دیگر دست یافته است. این پیشرفت جدید در زمانی اتفاق می‌افتد که علاقه و تقاضا برای SHIB به سرعت در حال افزایش است و این امر، چشم‌انداز افزایش پذیرش این ارز دیجیتال را بیش از پیش تقویت می‌کند.

شرکت خدمات مالی ارز دیجیتال Nexo، در تاریخ ۵ مارس به طور رسمی لیست شدن توکن اصلی شیبا اینو، SHIB، را در پلتفرم خود اعلام کرد. این شرکت ارز دیجیتال، این پیشرفت مهم را از طریق X  اعلام کرد و به سرمایه‌گذاران و معامله‌گران در جامعه ارز دیجیتال اطلاع داد که SHIB اکنون در Nexo فعال است.

Nexo در کنار لیست کردن توکن SHIB شیبا اینو، لیستی از ویژگی‌های هیجان‌انگیز را برای بهبود تجربه کاربران جامعه ارز دیجیتال ارائه کرد. در میان این ویژگی‌ها، کاربران می‌توانند به راحتی با استفاده از کارت‌های بانکی خود و با بهره‌گیری از تراکنش‌های لحظه‌ای پلتفرم، توکن‌های شیبا اینو را ظرف چند ثانیه خریداری کنند.

علاوه بر این، Nexo اعلام کرده است که:

سرمایه‌گذاران شیبا اینو می‌توانند توکن‌های خود را از طریق پلتفرم آن‌ها با پاداش تعویض کنند. این شرکت ارز دیجیتال بر امکان شارژ اتریوم برای هر سرمایه‌گذاری که قصد خرید توکن‌های بیشتر ETH را دارد، تأکید کرد.

مورد جالب‌تر این است که Nexo برای معامله‌گران و سرمایه‌گذاران SHIB، گزینه‌های وام ارائه کرده است. این به این معنی است که کاربران می‌توانند برای تسهیل فعالیت‌های معاملاتی و سرمایه‌گذاری خود، بر اساس SHIB، وام دریافت کنند. همچنین، این شرکت دارایی دیجیتال، خدمات انتقال ارز دیجیتال بدون دردسر را به کاربران ارائه کرده است و تأکید می‌کند که دارندگان SHIB می‌توانند به طور مؤثر توکن‌ها را از طریق شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل برای دوستان و خانواده خود ارسال کنند.

مهرسا توتونی

پست های مرتبط

پیش بینی استاندارد چارترد: بیت‌کوین امسال به ۱۵۰ هزار دلار خواهد رسید

با صعود بیت‌کوین (BTC) از قله قبلی اش در مرز ۶۹ هزار…

۳ خرداد ۱۴۰۳

در پی احتمال تایید ETH اتریوم، قیمت میم‌‌کوین‌‌های این شبکه سر به فلک کشیدند!

قیمت میم‌کوین‌های اتریوم طی ۲۴ ساعت گذشته جهش قابل توجهی را تجربه…

۳ خرداد ۱۴۰۳

تتر ۱ میلیارد دلار دیگر USDT چاپ کرد: تاثیرات آن چه خواهد بود؟

تتر، بزرگترین ناشر استیبل‌کوین جهان، با چاپ یک میلیارد دلار دیگر توکن…

۳ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید