صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : اولین محصول بلاک‌چینی سامسونگ با همکاری پالیگان

اولین محصول بلاک‌چینی سامسونگ با همکاری پالیگان

سامسونگ با پروژه بلندپروازانه TX1 در حال ایجاد استانداردی جدید در زمینه ادغام فناوری‌های Web3 با پلتفرم‌های رسانه‌ای سنتی است. این غول فناوری قصد دارد از طریق این پروژه، تجربیات مبتنی بر بلاک‌چین را به بیش از ۲۰۰ میلیون کاربر ارائه دهد و بدین ترتیب، نحوه تعامل مخاطبان با محتوای دیجیتال در تلویزیون‌های هوشمند را متحول سازد.

آخرین سرمایه‌گذاری جسورانه‌ی سامسونگ، بر روی علاقه‌ی روزافزون به فناوری‌های غیرمتمرکز و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) سرمایه‌گذاری می‌کند و با تعهد استراتژیک آن‌ها برای بهبود تجربه‌ی کاربر از طریق نوآوری همسو است. پروژه‌ی TX1، که اخیراً با مشارکت با بازی Illuvium برجسته شده است، گامی قابل توجه به سمت ادغام یکپارچه‌ی دنیای دیجیتال و فیزیکی به شمار می‌رود. این ابتکار همچنین با استراتژی گسترده‌تر سامسونگ برای ایجاد یک اکوسیستم همکاری‌پذیر در کل طیف تلویزیون‌های هوشمند آن‌ها، با پشتیبانی از سیستم اثبات سهام (PoS) پالیگان، مرتبط است.

همکاری با نام‌های برجسته‌ای مانند World of Women، Illuvium، Ledger و Wilder World، سامسونگ را تنها به گسترش کاربرد تلویزیون‌های هوشمند خود محدود نمی‌کند، بلکه باعث ارتقای کلیِ کارایی آن‌ها برای شامل کردن تعامل با برنامه‌های کاربردی مختلف Web3 نیز می‌شود. این مشارکت‌ها برای اطمینان از داشتن تجربه‌ای غنی و فراگیر برای کاربران به طور مستقیم از اتاق‌های نشیمن آن‌ها ضروری است.

از امروز، سامسونگ اقدام به معرفی یک بسته‌ی ویژه تلویزیون وب۳ در تعداد محدود کرده است. این باندل شامل یک تلویزیون هوشمند، یک کیف پول سخت‌افزاری لجر و تعدادی توکن غیرقابل تعویض (NFT) انحصاری است. این مجموعه به گونه‌ای طراحی شده که یک نقطه‌ی ورود جامع برای کاربران تازه‌وارد به حوزه‌ی بلاک‌چین و همچنین علاقه‌مندان باسابقه‌ی ارزهای دیجیتال باشد. این باندل به کاربران امکان می‌دهد تا از طریق یک رابط کنترل از راه دور ساده، دارایی‌های دیجیتال خود را مدیریت و با آن‌ها تعامل داشته باشند.

علاوه بر این، عرضه‌ی اپلیکیشن NFT TV، تجربه‌ی کاربری را بیش از پیش ساده می‌کند. این اپلیکیشن به کاربران امکان می‌دهد بدون نیاز به سخت‌افزار مجزا یا راه‌اندازی‌های پیچیده، با کلکسیون‌های NFT خود تعامل داشته باشند، محیط‌های متاورس را کاوش کنند و به کارکردهای مختلف بلاک‌چین دسترسی پیدا کنند. عرضه‌ی این اپلیکیشن نشان‌دهنده‌ی تعهد سامسونگ به این اصل است که نه تنها با روندهای فناوری همگام باشد، بلکه پیشرو در زمینه‌ی دسترسی‌پذیر کردن آن‌ها برای عموم مردم نیز باشد.

پروژه TX1 سامسونگ، لحظه‌ای محوری در همگرایی فناوری بلاک‌چین با لوازم الکترونیکی مصرفی را رقم می‌زند. سامسونگ با ادغام قابلیت‌های Web3 در دستگاه‌های روزمره مانند تلویزیون‌های هوشمند، نه تنها دسترسی به فناوری بلاک‌چین را گسترش می‌دهد، بلکه زمینه‌ای را برای نوآوری‌های آینده فراهم می‌کند، جایی که دنیای دیجیتال و فیزیکی بدون‌وقفه در کنار هم وجود داشته و با یکدیگر تعامل دارند.

مهرسا توتونی

پست های مرتبط

پیش بینی استاندارد چارترد: بیت‌کوین امسال به ۱۵۰ هزار دلار خواهد رسید

با صعود بیت‌کوین (BTC) از قله قبلی اش در مرز ۶۹ هزار…

۳ خرداد ۱۴۰۳

در پی احتمال تایید ETH اتریوم، قیمت میم‌‌کوین‌‌های این شبکه سر به فلک کشیدند!

قیمت میم‌کوین‌های اتریوم طی ۲۴ ساعت گذشته جهش قابل توجهی را تجربه…

۳ خرداد ۱۴۰۳

تتر ۱ میلیارد دلار دیگر USDT چاپ کرد: تاثیرات آن چه خواهد بود؟

تتر، بزرگترین ناشر استیبل‌کوین جهان، با چاپ یک میلیارد دلار دیگر توکن…

۳ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید