صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : رشد 6 درصدی Pepe Coin

رشد 6 درصدی Pepe Coin

پپه‌کوین، بار دیگر با جهش قابل توجه ۶ درصدی، توجه علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرد. این افزایش قیمت در حالی رخ می‌دهد که بازار ارزهای دیجیتال پس از افت اخیر که بسیاری از ارزها را با کاهش قیمت مواجه کرد، در حال بهبود است. با این حال، گرچه این جهش باعث سودآوری برای اکثر دارندگان پپه‌کوین شده است، اما نگرانی‌ها در مورد احتمال سوداگری و فروش کوین‌ها برای کسب سود در آینده نزدیک همچنان وجود دارد.

با وجود اینکه بازار ارزهای دیجیتال نشانه‌هایی از بهبود پس از افت اخیر را نشان می‌دهد، پپه‌کوین با جهش قیمتی چشمگیر خود متمایز شده است. قابل توجه است که پپه‌کوین، به همراه کل بخش میم‌کوین‌ها، طی چند ماه گذشته شاهد افزایش قابل توجهی بوده است که نشان‌دهنده افزایش اعتماد سرمایه‌گذاران به این بخش است.

با این حال، افت اخیر بازار، سود بسیاری از میم‌کوین‌ها از جمله پپه‌کوین را از بین برد. اما با وجود این افت، جهش اخیر قیمت پپه‌کوین به نظر اعتماد سرمایه‌گذاران را تقویت کرده است.

در زمان نگارش این خبر، قیمت پپه‌کوین با افزایش ۵.۸۴ درصدی به ۰.۰۰۰۰۰۵۲۴ دلار رسید، در حالی که حجم معاملات یک روزه آن با کاهش ۱۷.۰۹ درصدی به ۶۷۹.۷۹ میلیون دلار سقوط کرد. قابل ذکر است که این میم کوین در ۲۴ ساعت گذشته به بالاترین قیمت ۰.۰۰۰۰۰۵۵۳۵ دلار و پایین ترین قیمت ۰.۰۰۰۰۰۴۸۸۵ دلار رسیده است. علاوه بر این، شاخص RSI ارز دیجیتال PEPE حدود ۳۹ بود که نشان می دهد این ارز دیجیتال در حال حاضر در منطقه خنثی قرار دارد.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

مهرسا توتونی

پست های مرتبط

مروری بر مهم‌‎ترین رویدادهای رمزارزها در روزهای آینده 

این هفته در بازار ارزهای دیجیتال، رویدادهای مهمی در جریان است که…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

نوسانات بیت‌کوین زیر قیمت 67هزار دلار ادامه‌دار است

تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال معتقدند که اگر قیمت بیت کوین بتواند از…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

ریزش ۶۲ درصدی Notcoin در کمتر از یک هفته!

رمز ارز Notcoin (NOT) که با حمایت پررنگ تلگرام، غول شبکه‌های اجتماعی،…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید