صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : بررسی قیمت دو رمزارز Pepe و Polygon برای سرمایه‌گذاران

بررسی قیمت دو رمزارز Pepe و Polygon برای سرمایه‌گذاران

رمزارز (PEPE) در این هفته با خروج سرمایه مواجه شده و بخشی از سودهای قبلی خود را در تب داغ میم‌کوین‌ها از دست داده است. در حال حاضر، قیمت PEPE همسو با سایر میم‌کوین‌ها حرکت می‌کند و به دلیل نقدشوندگی دارایی‌های دیجیتال، دچار خروج سرمایه است. PEPE در ۲۴ ساعت گذشته با کاهش ۰.۳ درصدی روبرو شده که با نوسانات کلی بازار بعد از هاوینگ بیت‌کوین همبستگی دارد. همچنین در یک هفته گذشته، این ارز دیجیتال ۳۲ درصد و در یک ماه گذشته ۲۰ درصد کاهش قیمت را تجربه کرده است.

در اوایل سال جاری، PEPE در یک بازه‌ی زمانی ۳۰ روزه و به لطف هیجان حاکم بر میم‌کوین‌ها، بیش از ۷۰۰ درصد افزایش قیمت داشت. با این حال، با کاهش خوش‌بینی کلی بازار و کاهش ورود سرمایه، اکثر دارایی‌ها، از جمله PEPE، در آستانه‌ی هاوینگ بیت‌کوین با ضرر مواجه شدند. تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که افزایش قیمت بیت‌کوین در پی نصف شدن آن، محرک دور بعدی صعود آلت‌کوین‌ها باشد، چرا که به طور معمول، افزایش قیمت بیت‌کوین به میم‌کوین‌هایی با جامعه‌ی کاربری قوی سرایت می‌کند. با وجود افت‌های اخیر، داده‌های درون-بلاکچینی PEPE نشان می‌دهد که تعداد قابل توجهی از دارندگان این ارز دیجیتال همچنان از موج صعودی قبلی آن سود می‌کنند، که این موضوع، پتانسیل بهبود و جهش بلندمدت را برای این ارز دیجیتال نشان می‌دهد.

در بحبوحه هیاهوی پیرامون هاوینگ بیت‌کوین، پالیگان (MATIC) به عنوان یک بازیگر برجسته در حوزه رمزارزها، توجه سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان را به خود جلب می‌کند. علی‌رغم نوسانات بازار که باعث شده قیمت متیک زیر ۰.۷ دلار باقی بماند، انباشت قابل توجه آن توسط وال‌ها، نشان‌دهنده خوش‌بینی نسبت به این بلاک‌چین لایه ۲ است.

در حالی که متیک، مانند سایر دارایی‌های دیجیتال، تحت فشار نزولی ناشی از آشفتگی بازار قرار گرفته است، فعالیت اخیر وال‌ها حاکی از یک موضع صعودی است. به طور قابل توجهی، یکی از وال‌های بزرگ، نزدیک به ۱.۹ میلیون توکن MATIC را از بایننس به یک کیف‌پول روی زنجیره (آن‌چین) منتقل کرده است که نشان‌دهنده افزایش دارایی‌های او است.

با وجود افت فعلی، معامله‌گران انتظار افزایش بالقوه در قیمت متیک را دارند و اهداف قیمتی ۰.۹۵ و ۱.۲۹ دلار را برای آن در نظر گرفته‌اند. پیش از این، قیمت متیک از ۲۱ فوریه ۲۰۲۴ به مدت یک ماه بالاتر از ۱ دلار باقی ماند و پس از یک اصلاح جزئی در روز اول آوریل، دوباره به این سطح رسید. با نگاهی به آینده، قیمت متیک آماده است تا از قله قبلی خود فراتر رود، که به طور بالقوه تحت تأثیر جهشی در فضای ارزهای دیجیتال رقم خواهد خورد. با بالاترین قیمت ثبت‌شده (ATH) ۲.۹۲ دلار، انتظار می‌رود که متیک در ماه‌های پس از نصف شدن بیت‌کوین، از مرز ۳ دلار عبور کند.

صرافی DTX یک پلتفرم جامع سرمایه‌گذاری است که هم برای افراد باتجربه و هم برای تازه‌کارها مناسب است. این صرافی با دسترسی به بیش از ۱۲۰,۰۰۰ دارایی از جمله رمزارزها، سهام و اوراق قرضه، فارکس و کالاها، طیف وسیعی از فرصت‌های سرمایه‌گذاری را ارائه می‌دهد. این پلتفرم به خاطر سرعت بالای معاملات شناخته شده است و میانگین سرعت اجرای معاملات آن ۰.۰۴ ثانیه می‌باشد. این سرعت بالا به سرمایه‌گذاران اجازه می‌دهد تا به سرعت از فرصت‌های بازار استفاده کنند. علاوه بر این، صرافی DTX اهرم تا ۱۰۰۰ برابر را برای دارایی‌های خاص ارائه می‌دهد که به معامله‌گران این امکان را می‌دهد تا با سرمایه کم، موقعیت‌های بزرگی را کنترل کنند.

برای سرمایه‌گذاران جدید، این پلتفرم مجموعه‌ای از نمودارها، گراف‌ها و ابزارهای تحلیلی را در اختیارشان قرار می‌دهد تا به آنها در تصمیم‌گیری آگاهانه کمک کند. همچنین، DTX از معاملات الگوریتمی و کمی پشتیبانی می‌کند که این امر برای کسانی که به دنبال استراتژی‌های خودکار هستند، یک مزیت به شمار می‌رود. صرافی DTX با رعایت قوانین مالی بین‌المللی، محیطی امن و مطابق با استانداردها را برای سرمایه‌گذاری فراهم می‌کند و آن را به انتخابی عالی برای سرمایه‌گذاران در تمامی سطوح تبدیل می‌سازد.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

مهرسا توتونی

پست های مرتبط

انتقال 1 میلیار دلار بیت‌کوین با کارمزد ۷ دلاری بانکداری سنتی را به چالش کشید!

انتقال بیت‌کوین به ارزش بیش از یک میلیارد دلار، تنها با پرداخت…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

رویداد پیتزادی بیت‌کوین: سالگرد اولین تراکنش بیت‌کوین

روز ۲۲مه، به عنوان “روز پیتزا بیت‌کوین” شناخته می‌شود که داستانی جالب…

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

کشف ۷۳ دستگاه ماینر غیرمجاز در کرمانشاه

سید حامد حسینی، مدیر دفتر حراست شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه،…

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید