صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : بیت‌کوین از مرز 45/000 دلار عبور کرد

بیت‌کوین از مرز 45/000 دلار عبور کرد

price btc

بیت‌کوین با پیش‌بینی احتمال تصویب صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله (ETF) بیت‌کوین در بازار امریکا، ۵.۸٪  رشد داشته و از ۴۵/۰۰۰ دلار عبور کرد. این افزایش قیمت بیت‌کوین به دلیل قوت گرفتن احتمال تایید ETF بیت‌کوین اتفاق افتاده و انتظار می‌رود بسیاری از سرمایه‌گذاران، تصمیم درباره ورود به این صندوق‌ها را به‌طور رسمی تا اواخر همین ماه اتخاذ کنند.
مدیر تحقیقات Matrixport، پیش‌بینی کرد که بیت‌کوین ممکن است تا پایان این هفته به بالای ۵۰/۰۰۰ دلار برسد. او خاطرنشان کرد که با وجود افزایش فعالیت‌های تتر که نشان‌دهنده ورود وجوه نقد به بازار ارزهای دیجیتال است، قیمت‌ها در حال افزایش هستند که نشان می‌دهد هیچ فروشنده‌ای در بازار وجود ندارد و قیمت‌ها به سمت بالا در حرکت هستند.

مدیر بازاریابی نهادی صرافی ارزهای دیجیتال BIT، گفت که بیت‌کوین ممکن است علیرغم روند شایعه فروش که با تصویب ETF وجود دارد همچنان به صعود خود ادامه دهد.  به عقیده وی

حتی اگر راه‌اندازی ETFها در کوتاه‌مدت باعث فروش شود، فشار خرید ورودی همراه با کاهش عرضه پس از هاوینگ زمینه را برای یک سال بسیار صعودی در سال ۲۰۲۴ فراهم می‌کند که در آن ما از ATH عبور خواهیم کرد.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع : www.theblock.co

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

معاملات NFT بیت‌کوین 26 درصد افزایش یافت

حجم معاملات کلکسیون‌های توکن غیرقابل تعویض (NFT) مبتنی بر بیت‌کوین، پس از…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دلایل اصلی افزایش قیمت توکن SAGA

توکن سگا که در تاریخ ۵ آوریل ۲۰۲۴ به عنوان پنجاه و…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

تحلیل و پیش‌بینی قیمت دوج‌کوین

دوج‌کوین زمانی در جمع ۱۰ ارز دیجیتال برتر، بهترین عملکرد را داشت…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید