صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : بزرگ‌ترین بانک برزیل معاملات رمزارز را برای بیش از ۶۰ میلیون کاربر فعال می‌کند

بزرگ‌ترین بانک برزیل معاملات رمزارز را برای بیش از ۶۰ میلیون کاربر فعال می‌کند

افزایش محبوبیت روزافزون بازار رمزارز و استقبال کاربران برزیلی، بانک بزرگ ایتاو یونیبانکو را بر آن داشت تا خدمات خرید و فروش رمزارز را برای تمامی مشتریان خود ارائه دهد.

پیش از این، این بانک برای بررسی میزان علاقه کاربران، این قابلیت را به صورت آزمایشی برای گروهی محدود از مشتریان خود فعال کرده بود. با دریافت بازخورد مثبت، حالا این امکان برای تمامی ۶۰ میلیون کاربر ایتاو یونیبانکو فراهم شده است.

گوتوو آنتونس، رئیس بخش دارایی‌های دیجیتال ایتاو، از استقبال بالای کاربران از این سرویس خبر داده است. این بانک با انجام نظرسنجی‌های هفتگی، میزان رضایت کاربران حاضر در مرحله آزمایشی را سنجیده بود.

آنتونس تاکید کرد:

کل راه‌حل نگهداری رمزارز با در نظر گرفتن مسئولیت‌های امانت‌داری ما در ایتاو طراحی و اجرا شده است

این راه‌حل به صورت یک اپلیکیشن مجزا عرضه شده است و طبق گفته‌های آنتونس، تاکنون بیش از ۳.۵ میلیون بار روی گوشی‌های اندروید و آیفون دانلود شده است.

بر اساس داده‌های CoinMarketCap، ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر ۲.۵۲ تریلیون دلار است و بیش از ۲.۴ میلیون ارز دیجیتال در حال گردش وجود دارد.

گزارش بایننس حاکی از آن است که در صورت حفظ نرخ رشد ۱۸۶ درصدی که در بازه زمانی ژانویه تا ژوئیه ۲۰۲۳ مشاهده شد، انتظار می‌رود تعداد کاربران رمزارز در برزیل تا پایان سال ۲۰۲۴ به ۱۱ میلیون نفر برسد. همچنین، بر اساس گزارش دیگری از استاتیستا، پیش‌بینی می‌شود ارزش بازار رمزارز برزیل تا پایان سال ۲۰۲۴ به ۱.۰۹۴ میلیارد دلار برسد.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

محمدمهدی کشاورز

پست های مرتبط

بازگشت بیت‌کوین به بالای ۶۶ هزار دلار همزمان با ورود ۴۲۰ میلیون دلاری به ETFها

بازگشت سرمایه به ETFهای بیت‌کوین و عبور قیمت از ۶۶ هزار دلار…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

سناتور منندز منتقد بیت‌کوین، به دلیل دریافت رشوه طلا محکوم شد

منندز زمانی بیت‌کوین را به عنوان “انتخاب ایده‌آل برای جنایتکاران” مورد انتقاد…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

‏FTX و CFTC با تسویه 12.7 میلیارد دلاری به دعوای 19 ماهه پایان دادند

صرافی ورشکسته رمزارز FTX با کمیسیون معاملات آتی کالای آمریکا (CFTC) برای…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید