صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : ارزش بازار Notcoin از مرز ۱ میلیارد دلار عبور کرد!

ارزش بازار Notcoin از مرز ۱ میلیارد دلار عبور کرد!

پلتفرم معاملات غیرمتمرکز مشتقات ارز دیجیتال Aevo، پیش از راه‌اندازی رسمی توکنNotcoin (NOT)، امکان معامله آن را در این پلتفرم فراهم کرده است. در حال حاضر ارزش کل قفل‌شده (FDV) این توکن بیش از ۱ میلیارد دلار است. ارزش کل قفل‌شده (FDV) کل ارزش بازار یک ارز دیجیتال است که اگر کل عرضه توکن‌ها در گردش باشد، محاسبه می‌شود.

Aevo در تاریخ ۹ می ۲۰۲۴ از پیش‌فروش توکن Notcoin رونمایی کرد و اعلام کرد کاربران علاقه‌مند می‌توانند پیش از راه‌اندازی بسیار مورد انتظار این توکن، معاملات آن را انجام دهند. قرار بود راه‌اندازی Notcoin همزمان با رویداد هاوینگ بیت‌کوین در ۲۰ آوریل انجام شود، اما به تعویق افتاد. این راه‌اندازی اندکی پس از زمان‌بندی اولیه به تعویق افتاد. حداکثر عرضه این توکن ۱۰۲،۷۱۹،۲۲۱،۷۱۴ واحد است. کل عرضه در گردش هنگام لیست شدن، ۱۰۰ درصد کل توکن‌ها خواهد بود.

Aevo یک پلتفرم غیرمتمرکز معاملات مشتاق ارز دیجیتال است که به کاربران امکان تجارت آپشن‌های دائمی و سایر محصولات مشتق را می‌دهد. بر اساس وب‌سایت رسمی، Aevo از آپشن‌ها، فیوچرز دائمی و بسیاری از محصولات دیگر در یک حساب مارجین واحد پشتیبانی می‌کند. این پلتفرم با ترکیب تطابق خارج از زنجیره با تسویه حساب روی زنجیره، کارایی بالایی را برای معامله‌گران فراهم می‌کند و امنیت اتریوم را به ارث می‌برد. طی چند روز گذشته، Notcoin از طریق پلتفرم‌های مختلف، خبر از مشارکت‌ها و لیست شدن‌های متعددی داده است.

تیم پشت Notcoin اعلام کرد که با همکاری با بایننس، لانچ‌پد استیکینگ NOT نسخه ۱.۰ پس از اعلام بایننس به عنوان پنجاه و چهارمین پروژه لانچ‌پول آن، راه‌اندازی شد. کوین‌بیس، گیت.ایو، اوکی‌ایکس و دیگر پلتفرم‌های مهم نیز پیش از راه‌اندازی رسمی پروژه، لیست شدن NOT را اعلام کردند. به‌علاوه، Notcoin حضور خود را در کیف پول تلگرام، در کنار ارزهای دیجیتال قدرتمندی مانند بیت‌کوین، تتر و TON، اعلام کرد. از تاریخ ۱۶ می، Notcoin برای تمامی کاربران کیف پول در بازار همتا به همتا (P2P) در دسترس خواهد بود.

تیم پشت پروژه Notcoin همچنین اعلام کرد که این ارز دیجیتال که در ابتدا یک واحد پول درون بازی بوده، به توزیع‌شده‌ترین ارز دیجیتال تاریخ تبدیل شده است. آن‌ها اشاره کردند که از این منظر، می‌توان گفت Notcoin یک «بیت‌کوین اجتماعی» است – از نظر ارزش‌ها نزدیک به بیت‌کوین و از روز اول به طور گسترده‌ای توزیع شده است.

بازی کلیکر ادغام‌شده با تلگرام Notcoin با میلیون‌ها کاربر که برای کسب ارز درون بازی روی یک تصویر سکه ضربه می‌زنند، به سرعت محبوبیت پیدا کرد. ارز دیجیتال این پروژه «گرام» نامیده می‌شود و برای پرداخت کارمزد تراکنش‌ها و تسویه حساب‌ها و همزمان تایید تراکنش‌های شبکه طراحی شده است. NOT ارز دیجیتال مرتبط با این بازی است.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

مهرسا توتونی

پست های مرتبط

مروری بر مهم‌‎ترین رویدادهای رمزارزها در روزهای آینده 

این هفته در بازار ارزهای دیجیتال، رویدادهای مهمی در جریان است که…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

نوسانات بیت‌کوین زیر قیمت 67هزار دلار ادامه‌دار است

تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال معتقدند که اگر قیمت بیت کوین بتواند از…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

ریزش ۶۲ درصدی Notcoin در کمتر از یک هفته!

رمز ارز Notcoin (NOT) که با حمایت پررنگ تلگرام، غول شبکه‌های اجتماعی،…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید