صفحه اصلی > اخبار : شرکت مادر OnlyFans دارایی های ارز دیجیتال خود را فاش کرد

شرکت مادر OnlyFans دارایی های ارز دیجیتال خود را فاش کرد

شرکت مادر پلتفرم اشتراکی اونلی‌فنز (OnlyFans)، جدیدترین شرکتی است که در یک گزارش دارایی‌های ارزهای دیجیتال خود را فاش کرده است. طبق این گزارش، این شرکت در سال ۲۰۲۲ ، نزدیک به ۲۰ میلیون دلاراتریوم را در قیمت ۱۶۳۵ دلار خریداری کرده است. علیرقم اینکه شرکت مادر اونلی‌قنز در این سرمایه‌گذاری هنوز سودی کسب نکرده و حتی سال۲۰۲۲ با توجه به ریزش‌های بازار ارزدیجیتال متحمل ضرر نیز شدهs اما داده‌ها نشان می‌دهد در همان زمان، درآمد این شرکت از ۴.۸ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۱، به ۵.۶ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۲ افزایش یافته است.
سرمایه‌گذاری این شرکت در ارز اتریوم، اولین حضور این شرکت در اکوسیستم ارزهای‌دیجیتال نبوده و در فوریه ۲۰۲۲، این پلتفرم به سازندگان تایید شده اجازه داد تا تصاویر نمایه خود را به ان‌اف‌تی‌های مبتنی بر اتریوم تغییر دهند. همچنین در ژوئن ۲۰۲۲، دو مدیر سابق OnlyFans، یک پلتفرم معاملاتی به نام زوپ (Zoop) را راه‌اندازی کردند که بر روی راهکار مقیاس‌پذیری اتریوم یعنی پالی‌گان (Polygon) ساخته شده بود و به کاربران اجازه می‌داد کارت‌های بازی دیجیتال سه بعدی افراد مشهور مورد علاقه خود را مبادله کنند.
OnlyFans افشای این دارایی را زمانی انجام داد که مخاطبانش به یکی از پلتفرم‌های رقیبش به نام فرند تک (Friend.tech) روی آورده بودند؛ Friend.tech جدیدترین پلتفرم رسانه‌های اجتماعی غیرمتمرکز کریپتو است و OnlyFans با این عمل نشان داد در دنیای کریپتو مانند رقبای خود فعال است.

نگار حاتمی

پست های مرتبط

حجم کارمزد اولین بلاک شبکه بیت‌کوین پس از هاوینگ به ۲.۴ میلیون دلار رسید

استخر ماینینگ ViaBTC بلاک ۸۴۰,۰۰۰امین بیت‌کوین را استخراج کرد که نشان‌دهنده‌ی کاهش…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

ظهور PUPS، میم‌کوین جدیدی بر پایه بیت‌کوین

با فرارسیدن رویداد هاوینگ بیت‌کوین، شاهد تأثیر آن بر آلت‌کوین‌ها نیز هستیم.…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

پشتیبانی تلگرام از NFT با استفاده از TON

پاول دوروف، بنیانگذار تلگرام، در کنفرانس Token2049 از برنامه‌های این پیام‌رسان غیرمتمرکز…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید