صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : نات‌کوین در یک قدمی لیست شدن!

نات‌کوین در یک قدمی لیست شدن!

پس از جذب حدود ۳۵ میلیون بازیکن در سه ماه اول سال جاری، بازی محبوب تلگرامی نات‌کوین (Notcoin) برای راه‌اندازی توکن NOT خود روی شبکه باز (TON) در روزهای آینده آماده می‌شود. حالا دیگر می‌دانیم که از این راه‌اندازی چه انتظاراتی داشته باشیم.

هم‌بنیانگذار شرکت Notcoin، ساشا پلوترنوف، هفته گذشته در کنفرانس توکن ۲۰۴۹ دبی به Decrypt’s GG اعلام کرد که انتظار می‌رفت توکن NOT این شرکت تا پایان آوریل راه‌اندازی شود. او همچنین توضیح داد که پس از راه‌اندازی، سه گزینه کلیدی برای مدیریت وجوه بازیکنان وجود خواهد داشت.

با وجود اینکه «فاز استخراج» بازی برای آماده شدن برای راه‌اندازی توکن در تاریخ ۱ آوریل به پایان رسید، Notcoin پس از رویداد تولید توکن (TGE)، گیم‌پلی ضربه زدن بر روی سکه را دوباره بازمی‌گرداند. همانطور که Decrypt’s GG پیش‌تر به طور مفصل توضیح داده است، این مدل تغییراتی خواهد داشت، اما بازیکنان می‌توانند با تعامل با محتوای شریک (پارتنر) درون بازی، توکن کسب کنند.

پلوترنوف همچنین به Decrypt’s GG گفت که پس از راه‌اندازی توکن، انگیزه‌ای برای بازیکنان وجود خواهد داشت تا توکن‌های خود را نگهداری کنند. او توضیح داد که همچنان فرصت‌هایی برای خرج کردن توکن‌های NOT درون بازی برای باز کردن قفل امکانات خاص یا دسترسی‌های بیشتر وجود خواهد داشت.

پلوترنوف گفت: «به محض اینکه با فهرست شدن و رویداد تولید توکن (TGE) پیش برویم، اساساً فاز بعدی برنامه‌ی Notcoin را بازگشایی می‌کنیم که به کاربران امکان می‌دهد از توکن‌های NOT خود برای داشتن سطوح (Tier) بهتر، دسترسی بهتر و [امکانات] بهتر استفاده کنند.»

او انتظار دارد که «بخش قابل توجهی از مخاطبان» همچنان به بازی کردن ادامه دهند و به طور بالقوه از توکن‌های خود درون بازی استفاده کنند. اما برای کسانی که می‌خواهند توکن‌های NOT خود را در شبکه باز (TON) برداشت کنند، دو راه اصلی برای دریافت سکه‌هایشان وجود خواهد داشت.

یکی از روش‌های برداشت، انتقال توکن‌ها به حسابی در یک صرافی متمرکز است. پلوترنوف مشخص نکرد که کدام صرافی‌ها در زمان راه‌اندازی از NOT پشتیبانی خواهند کرد و نماینده‌ای از Notcoin نیز در زمان تماس Decrypt برای تهیه این مقاله، توضیح بیشتری ارائه نکرد.

اگر ترجیح می‌دهید توکن‌های NOT خود را به یک کیف پول خود-نگهدارنده‌ی پشتیبانی‌شده منتقل کنید، این گزینه نیز در دسترس خواهد بود. در هر دو صورت، تیم Notcoin در Open Builders تلاش می‌کند تا این فرآیند را به روشی روان انجام دهد – که یکی از دلایل اصلی تأخیر در راه‌اندازی توکن ذکر شده است.

مهرسا توتونی

پست های مرتبط

رویداد پیتزادی بیت‌کوین: سالگرد اولین تراکنش بیت‌کوین

روز ۲۲مه، به عنوان “روز پیتزا بیت‌کوین” شناخته می‌شود که داستانی جالب…

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

کشف ۷۳ دستگاه ماینر غیرمجاز در کرمانشاه

سید حامد حسینی، مدیر دفتر حراست شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه،…

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

XRP با ورود ریپل به آفریقا به سمت 1 دلار می‌رود؟

قیمت رمزارز XRP به دنبال اعلام برنامه‌های توسعه بلندپروازانه ریپل برای ورود…

۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید