صفحه اصلی > اخبار : تمرکز سرمایه‌گذاران به هوش مصنوعی و زیرساخت‌های وب3

تمرکز سرمایه‌گذاران به هوش مصنوعی و زیرساخت‌های وب3

ai-web3

سرمایه‌گذاران حوزه فناوری به دنبال استراتژی‌های جدید برای سرمایه‌گذاری هستند و می‌خواهند در حوزه‌هایی وارد شوند که اثر قابل لمس و سریعی دارند. یکی از این حوزه‌ها هوش‌مصنوعی است که با توجه به رونق آن، سرمایه‌گذاران ریسک‌پذیر دوباره وارد فضای ارزهای دیجیتال و وب ۳ شده‌اند.

شرکت‌ سرمایه‌گذاری Hack VC به تازگی یک صندوق سرمایه‌گذاری ۱۵۰ میلیون دلاری را برای سرمایه‌گذاری در زیرساخت‌های وب۳ راه‌اندازی کرده و a16z نیز ۱۰۰ میلیون دلار در EigenLayer که یک پروتکل و زیرساخت برای شبکه اتریوم است سرمایه‌گذاری کرده است.

با این حال، مبالغ اعلام شده در مقایسه با سرمایه‌گذاری‌هایی که در بخش هوش مصنوعی انجام می‌شود، ناچیز است.

از جمله دلایلی که باعث تغییر رویکرد سرمایه‌گذاران ریسک‌پذیر شده است می‌توان به شکست‌های بزرگ در حوزه ارزهای دیجیتال و کاربردهای قابل درک‌تر هوش مصنوعی اشاره کرد.

اخبار مرتبط: رکوردشکنی ورود بیت‌کوین به کیف‌پول‌های انباشت

منبع: pymnts.com

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آغاز معاملات ETFهای اسپات بیت کوین و اتریوم در هنگ‌کنگ

هنگ‌کنگ در اقدامی مهم، معاملات ETFهای اسپات بیت‌کوین و اتریوم را از…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

هشدار! مراقب صرافی جایگزین بینگ‌اکس باشید!

اخبار فوری حاکی از آن است که صرافی بینگ‌اکس پس از جلب…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

بیت‌کوین در آستانه‌ی 70 هزار دلار

بیت‌کوین با عبور از میانگین متحرک ساده‌ی ۱۰۰ ساعته و معامله بالای…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید