صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : افزایش حجم معاملات استیبل‌کوین در شبکه سولانا

افزایش حجم معاملات استیبل‌کوین در شبکه سولانا

سولانا

شبکه بلاک چین لایه 1 سولانا در ماه جاری شاهد افزایش قابل توجهی در حجم انتقال استیبل کوین بوده که این رشد ناشی از حجم انتقال USDC در اکوسیستم سولانا است و باعث شد رکورد جدیدی در این بلاکچین ثبت شود.

طبق گزارش پلتفرم تجزیه و تحلیل داده‌های بلاک چین Artemis، حجم انتقال استیبل کوین در اکوسیستم سولانا در ژانویه به مرز ۳۰۰ میلیارد دلار رسید. این رقم نسبت به ماه گذشته ۲۵۰۰٪ افزایش یافته و بازار سولانا را به سومین بازار بزرگ استیبل کوین تبدیل کرده است. افزایش فعالیت در حوزه امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) نیز به این رشد کمک کرده‌اند.

اتریوم همچنان با ۳۱۷ میلیارد دلار در این زمینه رهبری می‌کند و رتبه سوم در انتقال استیبل‌ کوین‌ها هم با ۲۴۰ میلیارد دلار به ترون اختصاص دارد.

علاوه بر حجم استیبل کوین، فعالیت‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi) در اکوسیستم سولانا نیز افزایش یافته است. طبق گزارش پلتفرم تجزیه و تحلیل داده‌های بلاک چین DeFiLlama، این امر ارزش کل قفل شده را به بالاترین سطح خود از سپتامبر ۲۰۲۲ در ۱.۳۶ دلار رسانده است.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع : coinmarketcap.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آیا همچنان ردیابی نهنگ‌ها اطلاعات مهمی محسوب می‌شود؟

قبلا تحلیلگران بازار ارز دیجیتال (بیت کوین) معتقد بودند که پیگیری تراکنش‌های…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

بررسی پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها 

رفتارهای عجیب و غریب سلبریتی‌ها و پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها در…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

مایکرواستراتژی قصد دارد 700 میلیون دلار بیت‌کوین بخرد

مایکرواستراتژی غول هوش تجاری آمریکا، قصد دارد با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیون دلاری،…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید