صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : روند NFTها در سال 2024 چطور است ؟

روند NFTها در سال 2024 چطور است ؟

nft

در پایان سال ۲۰۲۳ شاهد علاقه دوباره به NFT ها هستیم. فضای NFT در حال حاضر تغییراتی را ایجاد کرده است و به سمت محصولاتی رفته که تعداد بیشتر و قیمت مقرون به‌صرفه‌تری دارند. این محصولات برای بازار مصرفی گسترده‌‎تر در نظر گرفته شده‌اند و از طریق تجربیات “phygital” (فیزیکی و دیجیتال) ارائه می‌شوند.

به گزارش کوین‌دسک این تغییرات به دلیل نیاز به افزایش دسترسی و سهولت استفاده برای مصرف‌کنندگان است. با این تغییر، NFT ها می‌توانند به ابزاری قدرتمند برای تشکیل اکوسیستم و تعامل کاربران تبدیل شوند.

احتمالا در سال ۲۰۲۴  NFT های کوچک و مقرون به صرفه‌تر به محبوبیت بیشتری برسند و بسیاری از علاقه‌مندان را ا به این فضای در حال رشد وارد کنند.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

 

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آغاز معاملات ETFهای اسپات بیت کوین و اتریوم در هنگ‌کنگ

هنگ‌کنگ در اقدامی مهم، معاملات ETFهای اسپات بیت‌کوین و اتریوم را از…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

هشدار! مراقب صرافی جایگزین بینگ‌اکس باشید!

اخبار فوری حاکی از آن است که صرافی بینگ‌اکس پس از جلب…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

بیت‌کوین در آستانه‌ی 70 هزار دلار

بیت‌کوین با عبور از میانگین متحرک ساده‌ی ۱۰۰ ساعته و معامله بالای…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید