صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : انتقاد چارلز هاسکینسون از صندوق سرمایه‌گذاری گری‌اسکیل 

انتقاد چارلز هاسکینسون از صندوق سرمایه‌گذاری گری‌اسکیل 

ADA

شرکت مدیریت سرمایه Grayscale صندوق جدیدی به نام GDIF راه‌اندازی کرده است که اولین صندوق مدیریت فعال این شرکت برای کسب سود از استیکینگ ارزهای دیجیتال است. این صندوق در ابتدا از ۹ ارز دیجیتال مختلف پشتیبانی خواهد کرد.

چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو، از اینکه ADA در لیست اولیه دارایی‌های GDIF وجود ندارد، ابراز ناراحتی کرده است. کاردانو از مکانیزم اثبات سهام (Proof-of-Stake) برای تایید تراکنش‌ها و ایمن‌سازی شبکه استفاده می‌کند و دارندگان توکن ADA می‌توانند با استیک کردن دارایی‌های خود، سود کسب کنند. با وجود اینکه Grayscale علاقه‌مندی خود به کاردانو را با در نظر گرفتن آن برای دو صندوق دیگرش نشان داده است، اما انتخاب نکردن ADA برای GDIF باعث تعجب شده است.

با وجود عدم حضور در GDIF، کاردانو همچنان با سهم ۱.۶۲ درصدی در تاریخ ۴ ژانویه ۲۰۲۴، جزو اجزای اصلی صندوق GDLC گری‌اسکیل است. همچنین این ارز دیجیتال به همراه سولانا، سهم قابل توجهی (به ترتیب ۴۴.۵۴ و ۱۹.۷۷ درصد) در صندوق دیگر گری‌اسکیل یعنی GSCPxE دارد.

اخبار مرتبط: چرا بازار کریپتو سقوط کرد؟ برای بیت‌کوین و آلت‌کوین‌ها چه اتفاقی خواهد افتاد؟

منبع: coinmarketcap.com

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آیا همچنان ردیابی نهنگ‌ها اطلاعات مهمی محسوب می‌شود؟

قبلا تحلیلگران بازار ارز دیجیتال (بیت کوین) معتقد بودند که پیگیری تراکنش‌های…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

بررسی پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها 

رفتارهای عجیب و غریب سلبریتی‌ها و پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها در…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

مایکرواستراتژی قصد دارد 700 میلیون دلار بیت‌کوین بخرد

مایکرواستراتژی غول هوش تجاری آمریکا، قصد دارد با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیون دلاری،…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید