صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : صرافی FTX از حراج توکن‌های سولانا خبر داد

صرافی FTX از حراج توکن‌های سولانا خبر داد

صرافی FTX حدود ۱.۹ میلیارد دلار توکن قفل‌شده سولانا (SOL) را به شرکت‌هایی مانند گلکسی دیجیتال و پنترا فروخت. مایک کگنی، مدیرعامل Figure، تأیید کرد که فروش آینده از طریق مزایده انجام خواهد شد، اگرچه به جزئیات آن نپرداخت.

با وجود اینکه توکن‌های قفل‌شده سولانا، بخش قابل توجهی از دارایی‌های این ارز دیجیتال بودند که پیش از سقوط FTX در اختیار این صرافی قرار داشت، همچنان تقاضای زیادی برای آن‌ها وجود دارد. اما خرید این توکن‌ها به زودی امکان‌پذیر نخواهد بود، چرا که فروش آن‌ها تنها در آینده و بر اساس تاریخی که بعدا تعیین می‌شود، انجام خواهد گرفت.

در فروش قبلی، تقریباً دو سوم از دارایی‌های توکن FTX به مبلغ ۲.۶ میلیارد دلار فروخته شد که میانگین قیمت هر توکن حدود ۶۰ دلار بود. با توجه به اینکه قیمت فعلی سولانا در حدود ۱۵۲ دلار است، خرید این توکن‌ها تصمیمی سودآور به نظر می‌رسد.

با این حال، ماهیت ناپایدار ارزهای دیجیتال، ریسک نوسانات قابل توجه قیمت را قبل از اینکه امکان آزادسازی و فروش این توکن‌ها فراهم شود، به همراه دارد.

با وجود این ریسک‌ها، توکن‌های قفل‌شده سولانا همچنان بسیار مورد توجه هستند. شرکت Figure Markets به رهبری مایک کگنی قصد دارد یک «ابزار ویژه‌منظوره» (SPV) برای مشارکت سرمایه‌گذاران غیرآمریکایی و سرمایه‌گذاران آمریکایی دارای اعتبار در مزایده آتی راه‌اندازی کند.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

مهرسا توتونی

پست های مرتبط

مروری بر مهم‌‎ترین رویدادهای رمزارزها در روزهای آینده 

این هفته در بازار ارزهای دیجیتال، رویدادهای مهمی در جریان است که…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

نوسانات بیت‌کوین زیر قیمت 67هزار دلار ادامه‌دار است

تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال معتقدند که اگر قیمت بیت کوین بتواند از…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

ریزش ۶۲ درصدی Notcoin در کمتر از یک هفته!

رمز ارز Notcoin (NOT) که با حمایت پررنگ تلگرام، غول شبکه‌های اجتماعی،…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید