صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : رشد انفجاری میم‌کوین‌ها بعد از هاوینگ

رشد انفجاری میم‌کوین‌ها بعد از هاوینگ

Meme Coins

بازار رمزارزها بعد از نصف شدن پاداش استخراج بیت کوین، شاهد اتفاق جالبی بوده است. برخلاف انتظار، قیمت بیت کوین رشد قابل توجهی نداشته و در مقابل، ارزش برخی از میم‌کوین‌ها به ویژه آن‌هایی که تم سگ دارند، به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

در صدر آنها، توکن BONK قرار دارد که با ۴۶٪ رشد به قیمت ۰.۰۰۰۰۲۲ دلار رسیده است.  این افزایش برای Bonk که در اوایل آوریل کاهش قابل توجهی داشت، نشانه یک بهبود است. ارزش سایر میم‌کوین‌های شناخته شده مانند Floki مبتنی بر اتریوم با ۲۶٪ افزایش به ۰.۰۰۰۱۸ دلار و Shiba Inu با ۲۴٪ افزایش به ۰.۰۰۰۰۲۸ دلار رسیده است.

این در حالی است که بیت کوین تنها با ۱.۵ درصد افزایش قیمت، به حدود ۶۵ هزار دلار رسیده است. کارشناسان معتقدند که رشد اصلی بیت کوین احتمالا با تاخیر و در ماه‌های آینده اتفاق بیفتد. از طرف دیگر، این روزها جامعه رمزارز د تحت تاثیر استاندارد جدید توکن بیت کوین به نام رون (Runes) قرار دارد.

منبع: gemini.google.com

اخبار مرتبط: صندوق‌های قابل معامله‌ اتر، دروازه‌ای به دنیای اتریوم بدون کیف پول

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

پیش بینی استاندارد چارترد: بیت‌کوین امسال به ۱۵۰ هزار دلار خواهد رسید

با صعود بیت‌کوین (BTC) از قله قبلی اش در مرز ۶۹ هزار…

۳ خرداد ۱۴۰۳

در پی احتمال تایید ETH اتریوم، قیمت میم‌‌کوین‌‌های این شبکه سر به فلک کشیدند!

قیمت میم‌کوین‌های اتریوم طی ۲۴ ساعت گذشته جهش قابل توجهی را تجربه…

۳ خرداد ۱۴۰۳

تتر ۱ میلیارد دلار دیگر USDT چاپ کرد: تاثیرات آن چه خواهد بود؟

تتر، بزرگترین ناشر استیبل‌کوین جهان، با چاپ یک میلیارد دلار دیگر توکن…

۳ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید