صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : قیمت اتریوم تحت فشار نگرانی‌های نظارتی و کاهش استفاده از DApp کاهش یافت

قیمت اتریوم تحت فشار نگرانی‌های نظارتی و کاهش استفاده از DApp کاهش یافت

کاهش قیمت اتریوم

قیمت اتریوم در ۶ آذر بعد از ناتوانی عبور از سطح ۲۱۰۰ دلار برای حفظ حمایت ۲۰۰۰ دلاری تلاش می‌کند. حمله اخیر به KyberSwap به ارزش ۴۶ میلیون دلار، تقاضا برای برنامه‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi) در اتریوم را کاهش داده است.

به گزارش کوین‌تلگراف اعلام همکاری Tether با سرویس مخفی ایالات متحده و اداره تحقیقات فدرال (FBI) باعث ایجاد ابهام در مورد آینده مقررات رمزارزها شده است. این عوامل در کنار هزینه‌های بالای تراکنش و کاهش حجم DApp، منجر به کاهش تقاضا برای اتریوم شده است. خروج ۳۴۹ میلیون دلاری از استکینگ اتریوم در هفته گذشته نشان‌دهنده بی‌اعتمادی سرمایه‌گذاران به این دارایی است. در نتیجه، کارمزدهای شبکه اتریوم برای چهارمین روز متوالی کاهش یافته است. این روند می‌تواند منجر به یک چرخه معیوب شود که کاربران را به سمت بلاکچین‌های رقیب مانند BNB Chain و Solana سوق دهد.

افت قیمت فعلی اتریوم نشان‌دهنده افزایش نگرانی‌ها در مورد چالش‌های نظارتی و تأثیر بالقوه سوءاستفاده‌ها و تحریم‌ها بر استیبل‌کوین‌های مورد استفاده در برنامه‌های DeFi است. هرچند فعلا ترس  کاهش قیمت به کمتر ۱۸۰۰ دلار وجود ندارد اما تقاضای ضعیف از سوی سرمایه‌گذاران نهادی، نشانه مثبتی برای این رمزارز نیست.

اخبار مرتبط: شناسایی صدها dapp خطرناک در زنجیره BNB 

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

تحلیل و پیش‌بینی قیمت دوج‌کوین

دوج‌کوین زمانی در جمع ۱۰ ارز دیجیتال برتر، بهترین عملکرد را داشت…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

جهش 8 درصدی قیمت ADA با رسیدن ذخایر کاردانو به 1.5 میلیارد دلار

در حالی که بازار کریپتوکارنسی با چالش‌هایی روبرو بوده است، اکوسیستم کاردانو…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

پرونده‌ی FTX: بنکمن-فرید با افشاگری سلبریتی‌ها، به دنبال رهایی از اتهامات است

بلومبرگ در ۱۹ آوریل گزارش داد که بر اساس یک توافق پیشنهادی،…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید