صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : حجم معاملات در صرافی غیرمتمرکز dYdX از Uniswap سبقت گرفت

حجم معاملات در صرافی غیرمتمرکز dYdX از Uniswap سبقت گرفت

dydx-tops-uniswap

صرافی غیرمتمرکز dYdX که اخیراً از اتریوم به Cosmos مهاجرت کرده است، به بزرگ‌ترین DEX از نظر حجم معاملات روزانه تبدیل شده است. نسخه v4 مبتنی بر Cosmos dYdX در۲۴ ساعت گذشته ۷۵۷ میلیون دلار حجم معاملات داشته است که علاوه بر تغییر رکورد ورژن قبلی با ۵۶۷ میلیون دلار از Uniswap v3 با ۶۰۸ میلیون دلار نیز سبقت گرفته است.

dYdX بر معاملات قراردادهای آتی دائمی تمرکز دارد که قراردادهایی بدون تاریخ انقضا هستند و به سرمایه‌گذاران امکان می‌دهند بدون تعهد به تحویل کالا در معاملات آتی استاندارد، بر قیمت دارایی اساسی سرمایه‌گذاری کنند. شرکت آن‌ اعلام کرد برخلاف زنجیره ورژن قبلی dYdX زنجیره جدید کاملاً غیرمتمرکز است، v3 که بر روی اتریوم است کم‌کم بسته خواهد شد اما زمان مشخصی برای این کار مشخص نشده است. Veradittakit گفت:

مهاجرت dYdX v4 به یک بلاک‌چین مستقل با استفاده از Cosmos SDK به طور مستقیم باعث ؛ بهبود قابل توجه میزان معاملات شده، هزینه‌های تراکنش را کاهش داده و منطق زنجیره‌ای موردنیاز برای انجام معاملات پیچیده و پرسرعت را ارائه می‌دهد.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع: coindesk.com

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

کارمزد بالای GBTC، عامل اصلی فرار سرمایه؟

صندوق قابل معامله بورسی بیت‌کوین Grayscale (GBTC) همچنان شاهد خروج قابل توجه…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

شمارش معکوس هاوینگ، آیا جهش قیمت بیت‌کوین در راه است

با در نظر گرفتن میانگین زمان تولید هر بلاک بیت‌کوین که ۱۰…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

چالش قانونی کوین‌بیس علیه مقررات SEC در خصوص ارزهای دیجیتال

صرافی ارز دیجیتال کوین‌بیس از دادگاه ایالات متحده درخواست کرده است تا…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید