صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : سبد رمزارزی دونالد ترامپ از ۱۴ میلیون دلار فراتر رفت

سبد رمزارزی دونالد ترامپ از ۱۴ میلیون دلار فراتر رفت

بر اساس داده‌های شرکت Arkham Intelligence، ارزش دارایی‌های رمزارزی دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا و نامزد ریاست‌جمهوری، اکنون از ۱۴ میلیون دلار فراتر رفته است. دارایی‌های رمزارزی او شامل مقادیر قابل توجهی میم‌کوین است که توسط توسعه‌دهندگان مختلف از طریق ایردراپ به او اهدا شده است. ترامپ به جرم جعل سوابق تجاری در ۳۴ مورد مجرم شناخته شد و به عنوان اولین رئیس‌جمهور سابق آمریکا که گناهکار اعلام شده، شناخته شد.

پرتفوی رمزارزی دونالد ترامپ که توسط Arkham Intelligence ردیابی می‌شود، پس از محکومیت او در ۳۴ مورد جعل سوابق تجاری برای تأثیرگذاری بر انتخابات ۲۰۱۶، افزایش یافته است. در حال حاضر، ارزش کل دارایی‌های رمزارزی او حدود ۱۴.۲ میلیون دلار است که از ۱۰ میلیون دلار در ابتدای هفته بیشتر شده است. Arkham در اول ماه مه از طریق شبکه اجتماعی X گزارش داد که پرتفوی رمزارزی ترامپ شامل مجموعه‌ای از میم‌کوین‌ها است که از طریق ایردراپ به او اهدا شده است. تیم Arkham اعلام کرد:

“دونالد ترامپ در حال حاضر دارای ۸ پروژه در حوزه میم‌کوین است. این دارایی‌ها از طریق ایردراپ توسط توسعه‌دهندگان مختلف پروژه‌های میم‌کوین به او داده شده و او آنها را خریداری نکرده است.”

محکومیت تاریخی ترامپ به عنوان اولین رئیس‌جمهور سابق آمریکا که مجرم شناخته شده، کشور را به شدت دو قطبی کرده است. پس از محکومیت وی، کمپین ترامپ اعلام کرد که در مدت ۲۴ ساعت در شامگاه ۳۱ مه حدود ۵۳ میلیون دلار جمع‌آوری کرده است. علاوه بر این، کمپین او اخیراً شروع به پذیرش کمک‌های رمزارزی از طریق Coinbase Commerce کرده است.

ترامپ که ابتدا منتقد بیت‌کوین بود، بعداً محبوبیت رو به رشد آن را پذیرفت و از قوانین مطلوب برای دارایی‌های رمزارزی حمایت کرد و قول داد با برنامه ضد رمزارزی جو بایدن مخالفت کند. او همچنین قول آزادی راس اولبریخت را داد. رئیس سابق کمیسیون معاملات آتی کالای آمریکا (CFTC)، کریستوفر جیانکارلو، ترامپ را به عنوان اولین رئیس‌جمهور رمزارزی آمریکا می‌شناسد و تأکید می‌کند که معاملات آتی بیت‌کوین در دوران او تصویب شد. ترامپ از زمان ترک کاخ سفید، سه مجموعه NFT مختلف راه‌اندازی کرده است.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

محمدمهدی کشاورز

پست های مرتبط

آیا همچنان ردیابی نهنگ‌ها اطلاعات مهمی محسوب می‌شود؟

قبلا تحلیلگران بازار ارز دیجیتال (بیت کوین) معتقد بودند که پیگیری تراکنش‌های…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

بررسی پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها 

رفتارهای عجیب و غریب سلبریتی‌ها و پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها در…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

مایکرواستراتژی قصد دارد 700 میلیون دلار بیت‌کوین بخرد

مایکرواستراتژی غول هوش تجاری آمریکا، قصد دارد با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیون دلاری،…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید