صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : چارلز هاسکینسون برنامه‌های آینده کاردانو را اعلام کرد

چارلز هاسکینسون برنامه‌های آینده کاردانو را اعلام کرد

cardanos-future

چارلز هاسکینسون، یکی از بنیانگذاران کاردانو، در مصاحبه‌ای نظرات خود را درباره وضعیت فضای کریپتو، پیشرفت‌های فعلی صنعت و آینده بلاکچین کاردانو بیان کرد. در این مصاحبه در مورد رابطه کاردانو با صرافی‌های ارز دیجیتال مانند جمینی و سایرفعالان بحث‌های جدی صورت گرفت. هاسکینسون معتقد است که بسیاری از شرکت‌کنندگان در این حوزه از کاردانو می‌ترسند زیرا این شبکه از ابتدا همه چیز را درستی انجام داده است. او ویژگی‌هایی مانند استیکینگ شناور، رشد بدون ریسک‌ را از دلایل اصلی این ترس عنوان می‌کند.

وی همچنین به عدم وجود استیبل‌کوین‌هایی مانند USDC در بلاکچین کاردانو اشاره می‌کند. هاسکینسون دلیل این موضوع را نه اقتصادی و نه فنی می‌داند، بلکه به اعتقاد وی، تمایلی برای همکاری با کاردانو وجود ندارد.

هاسکینسون نگرانی خود را در مورد استیبل‌کوین‌های با پشتوانه دارایی بیان می‌کند و آن‌ها را با ارزهای دیجیتال واقعی در تضاد می‌داند. او معتقد است که کنترل این نوع استیبل‌کوین‌ها توسط چندین نهاد، باعث قدرت گرفتن آن‌ها می‌شود. او همچنین نگرانی‌هایی در مورد مسیر فعلی بازار ارزهای دیجیتال دارد که این مسیر با هدف اولیه ارزهای دیجیتال (آزادی مالی) در تضاد است.

به باور او، بازار ارزهای دیجیتال در حال تسلیم قدرت به چندین نهاد قانونی است که ارزش و حجم این صنعت را کنترل می‌کنند، در حالی که هدف اولیه ارزهای دیجیتال مبارزه با سیستم‌های مالی سنتی بود.

تیم کاردانو برای مقابله با این نگرانی‌ها، تحقیقات گسترده‌ای روی استیبل‌کوین‌های الگوریتمی انجام داده است و هاسکینسون آن‌ها را راه‌حلی مناسب‌تر برای صنعت ارزهای دیجیتال می‌داند. مصاحبه با مقایسه‌ای شوخ‌آمیز بین کاردانو و تیلور سویفت، خواننده آمریکایی، به پایان می‌رسد. هاسکینسون بیان می‌کند که دوست دارد کاردانو به “تیلور سویفت بلاکچین” تبدیل شود و بین افراد غیرفنی هم استفاده شود.

اخبار مرتبط: پیش‌بینی CryptoQuant: با کمک ETFها، بیت‌کوین تا 112 هزار دلار صعود می‌کند

منبع: newsbtc.com

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

سنای آمریکا 1 درصد مالیات بر بیت‌کوین‌های بالای 500 هزار دلار را تصویب کرد

این اقدام، بخشی از تلاش‌های گسترده‌تر برای تنظیم و ادغام ارزهای دیجیتال…

۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

صرافی FTX از حراج توکن‌های سولانا خبر داد

صرافی FTX حدود ۱.۹ میلیارد دلار توکن قفل‌شده سولانا (SOL) را به…

۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

بررسی افزایش 25 درصدی BONK

پس از افت قابل توجه قیمت در اوایل آوریل، BONK، یک میم…

۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید