صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : بیشتر دارندگان کاردانو در سود هستند، آیا زمان فروش است؟

بیشتر دارندگان کاردانو در سود هستند، آیا زمان فروش است؟

کاردانو

پس از آلت‌سیزن هفته گذشته و افزایش قیمت کاردانو (ADA) به بالاترین سطح در سال ۲۰۲۳ ، اکنون اکثر خریداران در سود هستند. داده‌های IntoTheBlock نشان می‌دهد که این معیار تا ۱۱ نوامبر۳۷.۵۹٪ از کل دارندگان آدا در سود هستند و بالاترین میزان در سال جاری است. در حالی که تا ۱۹ اکتبر تنها ۳.۹۱٪ از دارندگان آدا در سود بودند. ناگفته نماند که اکثر دارندگان تا قبل از این در ضر بودند و با تغییر شرایط نزولی بازار احتمالا ضرر آن‌ها به‌زودی  به پایان می‌رسد.

آیا وقت آن رسیده است که ADA را بفروشیم؟

افزایش سودآوری دارندگان کاردانو می‌تواند سیگنال فروش باشد. چون زمانی که دارندگانی که مدت طولانی در زیان بوده‌اند به محدوده سود بازگردند، احتمالاً برای سود بردن مقداری یا تمام دارایی‌های خود را می‌فروشند. این سودآوری می‌تواند تأثیر قابل توجهی بر قیمت ADA داشته باشد که بستگی دراد چه تعداد از دارندگان چه حجمی از کاردانو را به فروش می‌رسانند.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع: bitcoinist.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آیا همچنان ردیابی نهنگ‌ها اطلاعات مهمی محسوب می‌شود؟

قبلا تحلیلگران بازار ارز دیجیتال (بیت کوین) معتقد بودند که پیگیری تراکنش‌های…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

بررسی پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها 

رفتارهای عجیب و غریب سلبریتی‌ها و پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها در…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

مایکرواستراتژی قصد دارد 700 میلیون دلار بیت‌کوین بخرد

مایکرواستراتژی غول هوش تجاری آمریکا، قصد دارد با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیون دلاری،…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید