صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : به‌روز رسانی مدارک ETF دو شرکت مدیریت دارایی BlackRock و VanEck

به‌روز رسانی مدارک ETF دو شرکت مدیریت دارایی BlackRock و VanEck

ETF BTC

شرکت‌های مدیریت دارایی که امیدوارند در میان اولین شرکت‌هایی باشند که مجوز راه‌اندازی صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETFs) مرتبط با قیمت spot بیت کوین را دریافت می‌کنند مدارک خود را به‌روز رسانی کردند.

ده‌ها شرکت مدیریت دارایی برای دریافت مجوز راه‌اندازی صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF) به کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) آمریکا درخواست داده‌اند. این شرکت‌ها با ارائه جدیدترین مدارک خود به SEC، جزئیات توافقات را با کارگزاران بازار بیان کردند تا اطمینان حاصل کنند که معاملات این صندوق‌ها روان و کارآمد خواهند بود.

طبق گفته برخی منابع آگاه، شرکت‌هایی که تا پایان سال میلادی مهلت تحویل مدارک را رعایت کرده باشند، ممکن است تا ۱‍۰ ژانویه، یعنی زمانی که SEC باید تصمیم خود را درباره ETF Ark/21Shares اعلام کند، به بازار عرضه شوند. قیمت بیت‌کوین امسال بیش از دو برابر شده و به نزدیک به ۴۲/۰۰۰ دلار رسیده است، که این امر تا حدودی به انتظارات سرمایه‌گذاران برای تایید ETF بیت‌کوین لحظه‌ای توسط SEC مرتبط است.

در صورتی که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ETF بیت‌کوین لحظه‌ای را تایید کند، این تصمیم ممکن است تا اواخر هفته آینده به شرکت‌های مالی اطلاع داده شود.

منبع : reuters.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آغاز معاملات ETFهای اسپات بیت کوین و اتریوم در هنگ‌کنگ

هنگ‌کنگ در اقدامی مهم، معاملات ETFهای اسپات بیت‌کوین و اتریوم را از…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

هشدار! مراقب صرافی جایگزین بینگ‌اکس باشید!

اخبار فوری حاکی از آن است که صرافی بینگ‌اکس پس از جلب…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

بیت‌کوین در آستانه‌ی 70 هزار دلار

بیت‌کوین با عبور از میانگین متحرک ساده‌ی ۱۰۰ ساعته و معامله بالای…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید