صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : آیا بیت‌کوین از محدوده پرخطر خارج شده است؟

آیا بیت‌کوین از محدوده پرخطر خارج شده است؟

analyst-btc

یک تحلیلگر ارز دیجیتال معتقد است بیت کوین بعد از افت ۲۳ درصدی، احتمالا وارد مرحله تجمیع مجدد پس از هاوینگ شده است. این تحلیلگر با اشاره به داده‌های تاریخی می‌گوید که بیت کوین ممکن است از “منطقة پرخطر” پس از هاوینگ عبور کرده باشد و حالا به سمت  تجمیع مجدد در حرکت باشد.

منطقه خطر، دوره‌ای است که قیمت بیت کوین بعد از نصف شدن عرضه، معمولا کاهش پیدا می‌کند. در چرخه فعلی، قیمت بیت کوین از بالاترین قیمت خود در اواسط مارس، ۲۳٪ کاهش یافت و به حدود ۵۶ هزار دلار در اول ماه مه رسید که این می‌تواندپایین‌ترین قیمت پس از هاوینگ باشد.

تحلیلگر موردنظر همچنین گفت که اگر ۵۶ هزار دلار کف قیمت نباشد پس این افت قیمت فعلی، به طور رسمی با طولانی‌ترین افت در این چرخه یعنی ۶۳ روز برابر خواهد شد. با این حال، او بر این باور است که شواهد تاریخی نشان می‌دهد که افت قیمت فعلی در ۵۶ هزار دلار و ۴۷ روز به پایان رسیده است. قیمت بیت کوین در زمان نگارش این متن، به بالای ۶۳ هزار دلار بازگشته است که این موضوع، تحلیل بازگشت به منطقة گردآوری دوباره را تقویت می‌کند.

با این حال، عملکرد گذشته تضمینی برای آینده نیست و ممکن است افت‌های قیمتی بیشتری در آینده رخ دهد.

منبع:  cointelegraph.com

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

مروری بر مهم‌‎ترین رویدادهای رمزارزها در روزهای آینده 

این هفته در بازار ارزهای دیجیتال، رویدادهای مهمی در جریان است که…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

نوسانات بیت‌کوین زیر قیمت 67هزار دلار ادامه‌دار است

تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال معتقدند که اگر قیمت بیت کوین بتواند از…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

ریزش ۶۲ درصدی Notcoin در کمتر از یک هفته!

رمز ارز Notcoin (NOT) که با حمایت پررنگ تلگرام، غول شبکه‌های اجتماعی،…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید