صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : معاملات NFT بیت‌کوین 26 درصد افزایش یافت

معاملات NFT بیت‌کوین 26 درصد افزایش یافت

حجم معاملات کلکسیون‌های توکن غیرقابل تعویض (NFT) مبتنی بر بیت‌کوین، پس از رویداد موفق هاوینگ بیت‌کوین که امروز رخ داد، به شدت افزایش یافته است.

طبق داده‌های CryptoSlam.io، یک گردآورنده داده‌های بازار روی زنجیره، حجم معاملات فروش برای NFT‌های مبتنی بر بیت‌کوین به ۲۱ میلیون دلار رسیده است که نشان‌دهنده‌ی افزایش ۲۶ درصدی نسبت به روز گذشته است.

این رویداد بسیار موردانتظار، جامعه‌ی ارزهای دیجیتال و NFT را مشتاقانه منتظر تأثیر آن بر قیمت بیت‌کوین کرده است، بطوری که برخی پیش‌بینی‌ها تا ۲۵۰,۰۰۰ دلار را نیز مطرح کرده‌اند. از آنجایی که بازارهای ارز دیجیتال و NFT ارتباط تنگاتنگی با یکدیگر دارند، انتظار می‌رود پس از نصف شدن، بازار NFT نیز رونق بگیرد.

توکن غیرقابل تعویض $WZRD، پرفروش‌ترین کلکسیون NFT امروز

$WZRD، یک توکن غیرقابل تعویض که با استفاده از پروتکل BRC-20 روی شبکه بیت‌کوین ایجاد شده است، امروز به پرفروش‌ترین کلکسیون NFT تبدیل شده است. در ۲۴ ساعت گذشته، کلکسیون توکن غیرقابل تعویض $WZRD BRC-20 با ثبت حجم معاملات فروش به ارزش ۶.۹ میلیون دلار، شاهد افزایش ۱۴۵ درصدی نسبت به روز گذشته بوده است.

دومین کلکسیون پرفروش: Bitcoin Ordinals

کلکسیون توکن‌های غیرقابل تعویض Bitcoin Ordinals که شامل دارایی‌های دیجیتال متنوعی مانند سنگ‌نوشته‌ها (Runestones) می‌شود، امروز دومین کلکسیون پرفروش NFT است. این کلکسیون در ۲۴ ساعت گذشته به حجم معاملات فروش ۵.۴ میلیون دلار دست یافته است.

سومین کلکسیون پرفروش: Bitcoin Wizards

Bitcoin Wizards، یک کلکسیون NFT دیگر است که بر بستر بلاک‌چین بیت‌کوین ساخته شده و امروز در رتبه‌ی سوم پرفروش‌ترین کلکسیون‌های NFT قرار دارد. کلکسیون Bitcoin Wizards در ۲۴ ساعت گذشته با حجم معاملات ۲.۶ میلیون دلاری همراه بوده است که نشان‌دهنده‌ی افزایش ۴۲۷ درصدی نسبت به روز گذشته است.

چهارمین کلکسیون پرفروش: $PUPS

کلکسیون توکن غیرقابل تعویض $PUPS که با استفاده از پروتکل BRC-20 روی شبکه بلاک‌چین بیت‌کوین ایجاد شده، امروز در جایگاه چهارمین کلکسیون پرفروش NFT قرار دارد. در ۲۴ ساعت گذشته، کلکسیون $PUPS BRC-20 NFT توانسته حجم معاملات فروش ۱.۸ میلیون دلاری را به خود جذب کند.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

مهرسا توتونی

پست های مرتبط

پیش بینی استاندارد چارترد: بیت‌کوین امسال به ۱۵۰ هزار دلار خواهد رسید

با صعود بیت‌کوین (BTC) از قله قبلی اش در مرز ۶۹ هزار…

۳ خرداد ۱۴۰۳

در پی احتمال تایید ETH اتریوم، قیمت میم‌‌کوین‌‌های این شبکه سر به فلک کشیدند!

قیمت میم‌کوین‌های اتریوم طی ۲۴ ساعت گذشته جهش قابل توجهی را تجربه…

۳ خرداد ۱۴۰۳

تتر ۱ میلیارد دلار دیگر USDT چاپ کرد: تاثیرات آن چه خواهد بود؟

تتر، بزرگترین ناشر استیبل‌کوین جهان، با چاپ یک میلیارد دلار دیگر توکن…

۳ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید