صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : توکن‌های دارایی‌های دنیای واقعی(RWA) چه تاثیری بر اقتصاد بلا‌ک‌چین در آینده دارند؟

توکن‌های دارایی‌های دنیای واقعی(RWA) چه تاثیری بر اقتصاد بلا‌ک‌چین در آینده دارند؟

The Future of Real World Assets (RWA)

مدیر ارشد فناوری ریپل (David Schwartz) پیش‌بینی می‌کند که توکن‌سازی دارایی‌های دنیای واقعی (RWA) در سال‌های آینده اقتصاد بلاک‌چین را هدایت خواهد کرد. وی معتقد است که رمزنگاری دارایی های دنیای واقعی (RWA) به عنوان محرک اصلی اقتصاد بلاکچین عمل می‌کنند و این روند با حوزه املاک و مستغلات و کالاها آغاز خواهد شد.

Schwartz بر اهمیت شناسه‌های غیرمتمرکز (DIDs) تاکید می‌کند و معتقد است که این فناوری امکان حفظ حریم خصوصی را در فضای بلاک‌‍‌چین فراهم خواهد کرد و به این ترتیب تقاضا برای صرافی‌های غیرمتمرکز (DEXs) درآینده بیشتر می‌شود.

Schwartz درباره آینده استیبل‌کوین‌ها و تاثیر آن‌ها در تغییر ترکیب مالی جهانی و کاهش وابستگی به دلار آمریکا تاکید کرده و در این‌باره پیش‌بینی می‌کند:

خاورمیانه برای معاملات منطقه‌ای در زمینه پذیرش استیبل‌کوین‌ها  پیشگام خواهد بود. استاندارسازی استیبل‌کوین‌ها و ادغام موساسات مالی با بلاک‌چین مسیر را برای تبدیل شدن آن‌ها به ابزاری جهانی هموار خواهد کرد و باعث تسهیل معاملات بین‌المللی و گشایش چشم‌اندازهای جدید اقتصادی خواهد شد.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.
منبع : dailyhodl.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آغاز معاملات ETFهای اسپات بیت کوین و اتریوم در هنگ‌کنگ

هنگ‌کنگ در اقدامی مهم، معاملات ETFهای اسپات بیت‌کوین و اتریوم را از…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

هشدار! مراقب صرافی جایگزین بینگ‌اکس باشید!

اخبار فوری حاکی از آن است که صرافی بینگ‌اکس پس از جلب…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

بیت‌کوین در آستانه‌ی 70 هزار دلار

بیت‌کوین با عبور از میانگین متحرک ساده‌ی ۱۰۰ ساعته و معامله بالای…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید