صفحه اصلی > اخبار : بایننس پلتفرم پرداخت کریپتو به بانک‌ها را در امریکای لاتین راه‌اندازی کرد

بایننس پلتفرم پرداخت کریپتو به بانک‌ها را در امریکای لاتین راه‌اندازی کرد

بایننس در امریکای لاتین

پلتفرم بایننس Send Cash، پرداخت‌های کریپتویی را از 9 کشور به حساب‌های بانکی مستقر در آرژانتین و کلمبیا تسهیل می‌کند. صرافی ارزهای دیجیتال بایننس با راه‌اندازی راه‌حل پرداخت جدید از طریق حساب رمزنگاری به بانک، فعالیت خود را در آمریکای لاتین گسترش می‌دهد.

در 30 آگوست، بایننس اعلام کرد که به دنبال دریافت مجوز برای پلتفرم جدید «انتقال نقدینگی»است که به کاربران 9 کشور اجازه می‌دهد وجوه رمزنگاری شده را مستقیماً به حساب‌های بانکی منتقل کنند.عملکرد جدید برای کاربران کلمبیا، هندوراس، گواتمالا، آرژانتین، کاستاریکا، پاراگوئه، جمهوری دومینیکن، پاناما و مکزیک در دسترس است.

کاربران این کشورها می‌توانند از طریق Binance Pay به گیرندگانی که دارای حساب‌های بانکی در کلمبیا و آرژانتین هستند، پول ارسال کنند این قابلیت پرداخت ارز دیجیتال مخصوص صرافی بایننس است و در چند وقت اخیر توانسته در آفریقا، آسیا و اروپای شرقی رشد داشته مناسبی داشته باشد. مدیرعامل بایننس در این زمینه گفته: « ارسال نقدی فوری و با هزینه کم انجام می‌شود.»

مین لین (Min Lin)  معاون منطقه ای بایننس در آمریکای لاتین، گفت:

این شرکت در حال توسعه موارد جدید استفاده از رمزنگاری «در زندگی روزمره»است. نوآوری‌ها  می‌توانند چالش‌های خاصی را که با آن روبرو هستند حل کند.

بایننس چالش‌های موجود در آمریکای لاتین را با استناد به مطالعه بانک جهانی در سال 2021 نشان می‌دهد که طبق آن 42 درصد از بزرگسالان به حساب بانکی دسترسی ندارند.

رمزارز اغلب برای حواله‌های منطقه استفاده می‌شود و پذیرش آن در حال افزایش است زیرا تورم افسارگسیخته هنوز در بسیاری از کشورهای LATAM ادامه دارد.

طبق گزارش Trading Economics، ونزوئلا که در سرویس جدید بایننس گنجانده نشده است، بالاترین نرخ تورم را در جهان با 398 درصد دارد. آرژانتین با 113 درصد چهارمین تورم جهان را دارد. تورم در هائیتی، کوبا و کلمبیا نیز دو رقمی باقی مانده است. با این شرایط، زمینه برای فعالیت‌های بایننس چندان مساعد نیست ودر 24 آگوست بایننس اعلام کرد که خدمات نقدی کریپتو خود را در این منطقه به حالت تعلیق درمی‌آورد.

در همین حال، ناشر استیبل کوین Circle در 29 آگوست شراکت خود را برای آوردن کوین USD اعلام کرد و گفت: به LATAM به عنوان بزرگترین شرکت فین‌تک ، Mercado Pago، استیبل کوین شیلی را ارائه خواهد کرد.
به نظر شما صرافی‌های کریپتویی با پول کاربران خود چه می‌کنند؟

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

کارمزد بالای GBTC، عامل اصلی فرار سرمایه؟

صندوق قابل معامله بورسی بیت‌کوین Grayscale (GBTC) همچنان شاهد خروج قابل توجه…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

شمارش معکوس هاوینگ، آیا جهش قیمت بیت‌کوین در راه است

با در نظر گرفتن میانگین زمان تولید هر بلاک بیت‌کوین که ۱۰…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

چالش قانونی کوین‌بیس علیه مقررات SEC در خصوص ارزهای دیجیتال

صرافی ارز دیجیتال کوین‌بیس از دادگاه ایالات متحده درخواست کرده است تا…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید