صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : سودآورترین رمزارزهای صرافی‌های غیر متمرکز: UNV، SPEPE، HAMMER

سودآورترین رمزارزهای صرافی‌های غیر متمرکز: UNV، SPEPE، HAMMER

شت کوین

با وجود اینکه آمارمشاغل آمریکا که در روز جمعه منتشر شدند، بسیار بهتر ازحد انتظار بود، بیت‌کوین (BTC) دوباره تلاش می‌کند تا به سطح۲۸/۰۰۰ دلار و ۱۰۰و ۲۰۰DMAs خود بازگردد. اولین و بزرگترین رمزارز جهان بر اساس ارزش بازار ابتدا به دنبال انتشار داده‌ها سقوط کرد، اما بعد از آن به‌‌دلیل عقب‌نشینی بازدهی ایالات متحده و شاخص دلار آمریکا (DXY) کاهش قیمت خود را که در نزدیکی ۲۷.۱۰۰ دلار بود، جبران کرده و حدود۳٪ به ارزش خود اضافه کرد.

درباره تاثیر بیت‌کوین از داده‌های بازار، دیفایر به طور خلاصه این‌طور توضیح می‌‎دهد که معمولاً به دنبال انتشار آمار برخی عوامل بازاری مانند نرخ بهره، نرخ ارز و شاخص دلار آمریکا قیمت بیت‌کوین نیز تغییر می‌کند. به عنوان مثال، وقتی نرخ بهره یا نرخ ارز ایالات متحده بالا رفته و ارزش دلار آمریکا نسبت به سایر ارزها افزایش بیابد، این اتفاق می‌تواند به کاهش ارزش بیتکوین منجر شود و به عکس، کاهش نرخ بهره یا نرخ ارز و کاهش ارزش دلار آمریکا ممکن است باعث افزایش ارزش بیتکوین شود.

شاید اطلاعات شغلی قوی باعث شود فدرال رزرو به خود بیش از حد مطمئن شده و نرخ بهره را برای مدت طولانی بالا ببرد و در نتیجه رکود ایجاد شود. بازگشت قوی از پایین‎ترین سطح به این معناست که بیت‌کوین در حال و هوای ادامه حرکتی صعودی است که از اواسط سپتامبرشاهد آن هستیم. شکستن به سمت شمال ۲۰۰DMA و سپس منطقه مقاومت تبدیل شده به حمایت در ۲۸۵۰۰ دلار می‌تواند راه را برای بازگشت سریع به بالای ۳۰۰۰۰دلار باز کند یعنی شرایط خوبی برای افزایش سریع ۸-۷٪ وجود دارد. 

در حالی که چشم‌انداز کوتاه‌مدت بیت‌کوین خوب است، معامله‌گرانی که می‌خواهند سود سریع‌تری کسب کنند، همچنان به بازار شیت‌کوین/مم کوین روی می‌آورند، جایی که توکن‌ها به طور معمول با سرعت‌های بالاتری روند خود را مشخص می‌کنند.

(Unvest ($UNV

توکنی به نام (Unvest ($UNVُ ادعا می‌کند یک پلتفرم چند زنجیره‌ای را فعال نگه داشته و به کاربرانش کمک می‌کند تا توکن‌های قفل شده (یا دارای انحصار) خود را به طور ایمن معامله کنند. در روز جمعه در بحبوحه افزایش حجم معاملات، بیش از ۵۰۰٪ افزایش یافته و طبق  طبق DEXTools به بیش از ۵۰۰۰۰۰ دلار در ۲۴ ساعت گذشته رسیده است. این توکن با دار بودن آخرین ارزش بازار نزدیک به ۴میلیون دلار،توانست بیش از۱۴۰۰  سرمایه‌گذار بلندمدت جذب کند و بیش از ۱۵۰،۰۰۰ دلار نقدینگی ذخیره نماید. علی‌رغم اینکه هیچ جنبه نگران کننده‌ای در قرارداد توکن خود ندارد، اما همچنان ۶۰٪  از کاربران نسبت به این توکن بدبین هستند.

(SuperPEPE ($SPEPE

یک کپی‌کننده جدید Pepe Coin به نام (SuperPEPE ($SPEPE در روز جمعه با بحبوحه افزایش حجم معاملات به بیش از ۱.۶ میلیون دلار در ۲۴ساعت گذشته ، بیش از ۴۰۰٪ جهش داشته که آن را به یکی از بهترین شیت‌کوین‌ها با عملکرد خوب در DEXTools تبدیل کرده است. سرمایه بازار $SPEPE آخرین بار حدود۳۴۰،۰۰۰ دلار بود، نقدینگی آن حدود ۱۶۰،۰۰۰ دلار بود و توکن آخرین بار حدود ۵۰۰ سرمایه‌گذار داشت. اما قیمت فعلی آن امروز حدود ۰.۰۰۸ دلار است. $SPEPE تقریباً ۸۰٪ پایین‌تر از بالاترین سطح خود رسیده است و این یعنی ممکن است، حباب قبلاً منفجر شده باشد.

(Hammer Bro ($HAMMER

یک شت‌کوین به نام(Hammer Bro ($HAMMER که در آغاز روز جمعه راه‌اندازی شده است، در حال حاضر توانسته حدود ۳۵۰٪ را تولید کند، وطبق DEXTools به عنوان یک توکن  برتر  شناخته شده است. آخرین ارزش بازار $HAMMER حدود ۲۳۰,۰۰۰ دلار، نقدینگی آن حدود ۲۱۰,۰۰۰ دلار، نزدیک به ۱۵۰ سرمایه‌گذار داشته و کمتر از۶۰۰,۰۰۰دلار در حجم معاملات ۲۴ ساعته جابه‌جایی سرمایه داشته است. پروتکل‌های امنیتی DEXTools تنها دو جنبه مربوط به قرارداد توکن  را شناسایی کرده و در مجموع این توکن دارای اعتماد جامعه با ۸۲.۴٪ رأی موافق  است.

نکات مهم سرمایه‌گذاری در رمزارزها

  • شت‌کوین‌ها بسیار خطرناک هستند، زیرا اکثر آن‌ها ارزش واقعی ندارند.
  • یک استراتژی جایگزین سرمایه گذاری با ریسک و سود بالا برای کسانی که به دنبال سودهای کوتاه مدت هستند،، مشارکت در پیش فروش ارزهای دیجیتال است. در این حالت سرمایه‌گذاران توکن‌های پروژه‌های رمزنگاری جدید را می‌خرند تا به توسعه آن‌ها کمک کنند.این توکن‌ها تقریباً همیشه ارزان فروخته می‌شوند و سابقه طولانی پیش‌فروشی وجود دارد که سودهای نمایی عظیمی را برای سرمایه‌گذاران اولیه به ارمغان می‌آورد. بسیاری از این پروژه‌ها تیم‌های فوق‌العاده‌ای در پشت خود دارند و چشم‌اندازی عالی برای ارائه یک برنامه/پلتفرم رمزنگاری انقلابی دارند. اگر یک سرمایه‌گذار بتواند چنین پروژه‌هایی را شناسایی کند، ریسک / پاداش سرمایه‌گذاری  پیش‌فروش آن‌ها بسیار خوب است.

منبع:cryptonews.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آیا همچنان ردیابی نهنگ‌ها اطلاعات مهمی محسوب می‌شود؟

قبلا تحلیلگران بازار ارز دیجیتال (بیت کوین) معتقد بودند که پیگیری تراکنش‌های…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

بررسی پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها 

رفتارهای عجیب و غریب سلبریتی‌ها و پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها در…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

مایکرواستراتژی قصد دارد 700 میلیون دلار بیت‌کوین بخرد

مایکرواستراتژی غول هوش تجاری آمریکا، قصد دارد با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیون دلاری،…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید