صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : مدیر عامل Better Markets با تصویب ETF spot بیت‌کوین مخالف است

مدیر عامل Better Markets با تصویب ETF spot بیت‌کوین مخالف است

ETF های بیت‌کوین

بنیان‌گذار سازمان Better Markets مخالف شدید تایید ETF های بیت‌کوین توسط SEC است و دلیل مخالفت خود را نگرانی از خطرات احتمالی برای سرمایه‌گذاران آمریکایی در بازار بیت کوین اعلام کرد. به اعتقاد  Better Markets این بازار مملو از کلاهبرداری و دستکاری است و ETF ها باعث گسترش این خطرات می‌شوند. Better Markets از SEC درخواست کرد ETF های بیت‌کوین را رد کند و از سرمایه‌گذاران در برابر این خطرات محافظت نماید.

با این حال، تحلیلگر بلومبرگ با این موضع مخالف است. او معتقد است گفت‌وگوهای اخیر بین متقاضیان و SEC منجر به اصلاحاتی در طرح‌های ETF شده که امنیت سرمایه‌گذاران را تامین می‌کند. مهلت تصمیم‌گیری SEC در مورد این درخواست‌ها ۱۰ ژانویه است و بسیاری از تحلیلگران، احتمال می‌دهند برخی از ETF تایید شوند.

منبع : bitcoinist.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آغاز معاملات ETFهای اسپات بیت کوین و اتریوم در هنگ‌کنگ

هنگ‌کنگ در اقدامی مهم، معاملات ETFهای اسپات بیت‌کوین و اتریوم را از…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

هشدار! مراقب صرافی جایگزین بینگ‌اکس باشید!

اخبار فوری حاکی از آن است که صرافی بینگ‌اکس پس از جلب…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

بیت‌کوین در آستانه‌ی 70 هزار دلار

بیت‌کوین با عبور از میانگین متحرک ساده‌ی ۱۰۰ ساعته و معامله بالای…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید