صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : رویدادی که خبر می‌دهد آلت‌سیزن نزدیک است

رویدادی که خبر می‌دهد آلت‌سیزن نزدیک است

alt-season

با وجود اینکه قیمت اتر (ETH) در پایان هفته اخیر کمی افزایش یافته است اما کارمزد تراکنش در شبکه اتریوم به پایین‌ترین حد خود در ۶ ماه گذشته رسید. تحلیلگران شرکت Santiment، معتقدند این رویداد می‌تواند نشانه‌ای از افزایش آتی قیمت آلت‌کوین‌ها باشد و در این باره می‌گوید:

به طور تاریخی، احساسات معامله‌گران در بازار ارزهای دیجیتال به دو دسته تقسیم می‌شود: عده‌ای معتقدند قیمت‌های منفجر می‌شوند و عده‌ای گمان می‌کنند سقوط بازار نزدیک است!! نوسانات موجود بر احساسات بازار را می‌توان از طریق کارمزد تراکنش‌ها درک کرد.

Santiment توضیح می‌دهد که کارمزد تراکنش‌ها در زمان اوج‌های قیمتی بازار به بالاترین حد خود می‌رسد و در زمان کف‌های قیمتی بازار به پایین‌ترین حد خود سقوط می‌کنند.  کارمزد پایین تراکنش می‌تواند نشان‌دهنده افزایش فعالیت آتی در شبکه اتریوم و آغاز یک دوره افزایش قیمت آلت‌کوین‌ها باشد. با توجه به روند کاهشی کلی بازار طی ۶ هفته گذشته، کمبود تقاضا و فشار بر شبکه می‌تواند باعث شود که قیمت اتریوم و آلت‌کوین‌های مرتبط زودتر از آنچه بسیاری انتظار دارند، افزایش یابد.

منبع: cointelegraph.com

اخبار مرتبط: پس از هاوینگ، سهم درآمد استخراج‌کنندگان از کارمزد به ۳۵٪ کاهش یافت

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

مروری بر مهم‌‎ترین رویدادهای رمزارزها در روزهای آینده 

این هفته در بازار ارزهای دیجیتال، رویدادهای مهمی در جریان است که…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

نوسانات بیت‌کوین زیر قیمت 67هزار دلار ادامه‌دار است

تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال معتقدند که اگر قیمت بیت کوین بتواند از…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

ریزش ۶۲ درصدی Notcoin در کمتر از یک هفته!

رمز ارز Notcoin (NOT) که با حمایت پررنگ تلگرام، غول شبکه‌های اجتماعی،…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید