صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : تاثیر دادگاه ۱۱ ژانویه ریپل بر صنعت رمزارزها چیست؟

تاثیر دادگاه ۱۱ ژانویه ریپل بر صنعت رمزارزها چیست؟

ripple

قرار است دادگاه رسیدگی به شکایت جمعی از سرمایه گذاران XRP علیه ریپل در ۱۱ ژانویه برگزار شود. این پرونده یکی از مهم‌ترین پرونده‌های جاری در حوزه رمزارزها محسوب می‌شود و نتیجه آن می‌تواند تاثیرات گسترده‌ای بر کل صنعت داشته باشد. هر حکمی که صادر شود، الگویی برای پرونده‌های مشابه علیه سایر شرکت‌های کریپتویی خواهد بود.

دادگاه در ۱۱ ژانویه نحوه اطلاع رسانی به سرمایه گذاران XRP در مورد پرونده را تعیین خواهد کرد. اگر این گروه از سرمایه‌گذاران برنده شوند، ریپل ممکن است مجبور به پرداخت غرامت هنگفتی شود.

از جمله نکات قابل توجه پرونده این است که قاضی Torres پیش‌تر اعلام کرده بود XRP اوراق بهادار نیست، بنابراین دلیل ادامه این پرونده مبهم است. با توجه به اینکه تعداد حامیان ریپل از جمله حامیان Amicus Curiae، بیشتر از تعداد شاکیان پرونده است. به‌نظر این موضوع بر حکم نهایی قاضی تاثیرگذارخواهد بود.

منبع: bitcoinist.com

 

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آغاز معاملات ETFهای اسپات بیت کوین و اتریوم در هنگ‌کنگ

هنگ‌کنگ در اقدامی مهم، معاملات ETFهای اسپات بیت‌کوین و اتریوم را از…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

هشدار! مراقب صرافی جایگزین بینگ‌اکس باشید!

اخبار فوری حاکی از آن است که صرافی بینگ‌اکس پس از جلب…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

بیت‌کوین در آستانه‌ی 70 هزار دلار

بیت‌کوین با عبور از میانگین متحرک ساده‌ی ۱۰۰ ساعته و معامله بالای…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید