صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : XRP با ورود ریپل به آفریقا به سمت 1 دلار می‌رود؟

XRP با ورود ریپل به آفریقا به سمت 1 دلار می‌رود؟

قیمت رمزارز XRP به دنبال اعلام برنامه‌های توسعه بلندپروازانه ریپل برای ورود به بازار آفریقا، با افزایش قابل توجهی روبرو شده است. این رمزارز در حال حاضر با قیمت حدود ۰.۵۲ دلار معامله می شود. این تحول باعث گمانه زنی‌هایی در جامعه رمزارزها شده است که آیا XRP می تواند برای عبور از سطح مقاومت بعدی خود در ۰.۵۵ دلار و رسیدن به قیمت ۱ دلار، نیروی محرکه کافی کسب کند یا خیر.

ریپل قصد دارد دفتر کل خود (XRPL) و مجموعه ای از خدمات رمزنگاری، از جمله راه حل‌های نگهداری، را در قاره آفریقا معرفی کند. این حرکت استراتژیک با همکاری MFS آفریقا، یک شرکت پیشرو در زمینه پرداخت که در ۳۵ کشور آفریقایی فعالیت می کند، انجام می شود. محصول نقدینگی درخواستی (On-Demand Liquidity) ریپل که از XRP برای تسهیل تراکنش‌های سریع و ارزان استفاده می کند، در خط مقدم این توسعه قرار خواهد گرفت.

این اعلامیه تأثیر مستقیمی بر عملکرد XRP در بازار داشت. این ارز دیجیتال از ۰.۴۸ دلار به ۰.۵۲ دلار افزایش یافت که نشان دهنده افزایش ⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.درصدی است. این جهش، استقبال مثبت بازار از برنامه‌های توسعه استراتژیک ریپل و پتانسیل آن برای افزایش پذیرش بیشتر XRP در بازار آفریقا را نشان می دهد.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

محمدمهدی کشاورز

پست های مرتبط

آیا همچنان ردیابی نهنگ‌ها اطلاعات مهمی محسوب می‌شود؟

قبلا تحلیلگران بازار ارز دیجیتال (بیت کوین) معتقد بودند که پیگیری تراکنش‌های…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

بررسی پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها 

رفتارهای عجیب و غریب سلبریتی‌ها و پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها در…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

مایکرواستراتژی قصد دارد 700 میلیون دلار بیت‌کوین بخرد

مایکرواستراتژی غول هوش تجاری آمریکا، قصد دارد با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیون دلاری،…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید