صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : به عقیده کارشناسان قیمت بیت‌کوین به‌زودی جهش بزرگی خواهد داشت

به عقیده کارشناسان قیمت بیت‌کوین به‌زودی جهش بزرگی خواهد داشت

bitcoins-big-breakout

در ماه‌های اخیر، قیمت بیت‌کوین زیر ۷۰,۰۰۰ دلار باقی مانده و این باعث تحلیل‌ها و گمانه‌زنی‌های زیادی در میان معامله‌گران و سرمایه‌گذاران شده است. در این میان، سامسون مو و آدام بک، دو چهره برجسته در دنیای ارزهای دیجیتال، دیدگاه‌های امیدوارکننده‌ای برای آینده بیت‌کوین ارائه کرده‌اند. سامسون مو، مدیرعامل Jan3، علیرغم رکود اخیر بیت‌کوین پیش‌بینی می‌کند:

قیمت بیت‌کوین به‌طور چشمگیری افزایش خواهد یافت.

آدام بک نیز معتقد است:

کاهش فعلی قیمت بیت‌کوین به فروش اضطراری برخی از شرکت‌کنندگان بازار که نیاز به نقدینگی دارند مربوط می‌شود و با تخلیه کامل این دارایی‌ها، بازار ممکن است بازگردد.

مو به افزایش علاقه به معاملات کوتاه مدت در بین معامله‌گران جدید اشاره کرده و آن را غیرپایدار می‌داند. او پیش‌بینی می‌کند که این موقعیت‌های کوتاه مدت به تسویه‌های بزرگ منجر می‌شوند که می‌تواند باعث افزایش شدید قیمت شود. او وضعیت فعلی بیت‌کوین را به “فنر فشرده” تشبیه می‌کند که آماده جهش به سمت بالاست و می‌تواند رکود موقت بازار را مختل کند. در زمینه‌ی گسترده‌تر، بازار کریپتو با احتیاط حرکت می‌کند.

با افزایش جزئی ۰.۹ درصدی بیت‌کوین در هفته گذشته، این روند محتاطانه در واکنش‌های اقتصادی جهانی نیز منعکس می‌شود. داده‌های اخیر حقوق و دستمزد غیرکشاورزی آمریکا باعث “ریسک‌گریزی” در میان سرمایه‌گذاران شده و منجر به دور شدن از دارایی‌های پرریسک شده است. با کاهش نرخ بهره توسط بانک‌های مرکزی در سراسر جهان، چشم‌انداز سرمایه‌گذاری در حال تطبیق با این تغییرات است که بر بازارهای ارز دیجیتال، به ویژه بیت‌کوین، تأثیر می‌گذارد.

منبع: bitcoinist.com

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آیا همچنان ردیابی نهنگ‌ها اطلاعات مهمی محسوب می‌شود؟

قبلا تحلیلگران بازار ارز دیجیتال (بیت کوین) معتقد بودند که پیگیری تراکنش‌های…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

بررسی پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها 

رفتارهای عجیب و غریب سلبریتی‌ها و پامپ و دامپ مشکوک میم‌کوین‌ها در…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

مایکرواستراتژی قصد دارد 700 میلیون دلار بیت‌کوین بخرد

مایکرواستراتژی غول هوش تجاری آمریکا، قصد دارد با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیون دلاری،…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید