صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : کدام میم‌کوین در صدر قرار می‌گیرد؛ BONK یا SHIB ؟

کدام میم‌کوین در صدر قرار می‌گیرد؛ BONK یا SHIB ؟

mimcoin

اخیراً شاهد افزایش حجم معاملات دو ارز دیجیتال با تم سگ BONK و SHIB هستیم، اما  BONK در مقایسه با SHIB حجم معاملات بالاتری داشته است. همچنین، BONK در چند روز گذشته روند صعودی را پشت سرگذاشته، در حالی که SHIB روند نزولی را تجربه کرده است. در نتیجه، BONK طی این مدت در مقایسه با SHIB  عملکرد بهتری را ثبت کرد.

داده‌های Santiment نشان می‌دهد: حجم معاملات BONK از ۱۰۶میلیون دلار در روز ۲۵ ژانویه به ۱۳۴ میلیون دلار در روز ۲۶ ژانویه افزایش یافته است. از سوی دیگر، حجم معاملات SHIB از ۷۴ میلیون دلار در روز ۲۶ ژانویه به ۸۳میلیون دلار در روز ۲۷ ژانویه افزایش یافته است.

در مجموع، تحلیل این دو ارز دیجیتال نشان می‌دهد که BONK در چند روز گذشته عملکرد بهتری نسبت به SHIB داشته است. حجم معاملات BONK بالاتر بوده و قیمت آن نیز روند صعودی داشته است. با این حال، هر دو ارز در حال حاضر در روند نزولی قرار دارند و ممکن است در آینده افت قیمت بیشتری را تجربه کنند.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع : ambcrypto.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

آغاز معاملات ETFهای اسپات بیت کوین و اتریوم در هنگ‌کنگ

هنگ‌کنگ در اقدامی مهم، معاملات ETFهای اسپات بیت‌کوین و اتریوم را از…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

هشدار! مراقب صرافی جایگزین بینگ‌اکس باشید!

اخبار فوری حاکی از آن است که صرافی بینگ‌اکس پس از جلب…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

بیت‌کوین در آستانه‌ی 70 هزار دلار

بیت‌کوین با عبور از میانگین متحرک ساده‌ی ۱۰۰ ساعته و معامله بالای…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید