صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : در هفته گذشته با تایید ETFها، روند بازار چگونه بود؟

در هفته گذشته با تایید ETFها، روند بازار چگونه بود؟

ETF

هفته گذشته، بازار ارزهای دیجیتال تحت تأثیر تایید ETF بیت‌کوین قرار گرفت. قیمت بیت‌کوین مدتی پس از تایید ETF به بالای ۴۹٬۰۰۰ دلار رسید، اما دوباره به ۴۳٬۰۰۰ دلار کاهش یافت.

با این حال، هلدرها از افزایش ۱۲۰ درصدی بیت‌کوین نسبت به سال گذشته خوشحال هستند. اتر در مقایسه با بیت‌کوین عملکرد بهتری داشت و به بالاترین سطح ۱۸ ماهه خود یعنی نزدیک به ۲٬۷۰۰ دلار رسید. در یک هفته گذشته، ETH بیش از ۱۴٪ و در یک ماه گذشته بیش از ۱۲٪ افزایش یافته است. بازدهی یک ساله ETH حدود ۸۰٪ است. شبکه‌های مقیاس‌پذیری اتریوم نیز هفته خوبی داشتند و Arbitrum (ARB) ۲۲٪ و Optimism (OP) ۱۶٪ افزایش یافتند.

در میان پنج ارز برتر، بایننس کوین (BNB) این هفته نزدیک به ۲٪ کاهش یافته است، در حالی که سولانا ۲٪ افزایش یافته است. برخی دیگر از ارزهای دیجیتال موفق شامل Tezos (XTZ) و Stacks (STX) هستند که هر دو در هفته گذشته افزایش دو رقمی داشته‌اند.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع : decrypt.co

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

کارمزد بالای GBTC، عامل اصلی فرار سرمایه؟

صندوق قابل معامله بورسی بیت‌کوین Grayscale (GBTC) همچنان شاهد خروج قابل توجه…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

شمارش معکوس هاوینگ، آیا جهش قیمت بیت‌کوین در راه است

با در نظر گرفتن میانگین زمان تولید هر بلاک بیت‌کوین که ۱۰…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

چالش قانونی کوین‌بیس علیه مقررات SEC در خصوص ارزهای دیجیتال

صرافی ارز دیجیتال کوین‌بیس از دادگاه ایالات متحده درخواست کرده است تا…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید