صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : مراقب افزایش نوسانات قیمت در این هفته باشید

مراقب افزایش نوسانات قیمت در این هفته باشید

bitcoin-price-volatility

کارشناسان هشدار دادند به دلیل فعالیت روزافزون نهنگ‌ها احتمالا شاهد افزایش نوسانات قیمت خواهیم بود. افزایش فعالیت آنچین نهنگ‌ها به‌علاوه احتمال تصویب ETF توسط SEC در روزهای آینده بر شدت نوسان قیمت بیت‌کوین تاثیرگذار خواهد بود. BlackRock انتظار دارد اخبار مطلوبی از این ناظر مالی در مورد درخواست ETF spot Bitcoin خود تا ۱۰ژانویه دریافت کند.

Eric Balchunas ، تحلیلگر ETF ارشد Bloomberg ، امکان مخالفت SEC Chair Gary Gensler با راه اندازی ETF Bitcoin را بسیار کم دانست و گفت:

Gensler به کارکنان خود دستور داده تا هزاران ساعت کار کنند و با ۱۱ ناظر در ۵ تا ۱۰ دور مصاحبه کنند و اخیراً به آن‌ها گفته است که برای تایید یکی از آن‌ها آماده شوند.

در همین حال ، یک اتفاق جالب رخ داد و فردی ناشناس بیش از۱میلیون دلار BTC را به کیف پول Satoshi Nakamoto منتقل کرد و باعث کنجکاوی و گمانه‌زنی‌ها از جمله احتمال ظهور مجدد Nakamoto یا یک استراتژی بازاریابی غیر متعارف مرتبط با ETF Bitcoin در جامعه ارزهای رمزنگاری شد.

همه این موارد در کنار گزارشی که از شرکت امنیتی بلاک‌چین Santiment منتشر شد و اعلام کرد که معاملات نهنگ‌ها به بالاترین سطح از ژوئن ۲۰۲۲ رسیده است، باعث شده تا احتمال افزایش نوسانات و عدم اطمینان بازار در آینده تقویت شود.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع :beincrypto.com

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

سنای آمریکا 1 درصد مالیات بر بیت‌کوین‌های بالای 500 هزار دلار را تصویب کرد

این اقدام، بخشی از تلاش‌های گسترده‌تر برای تنظیم و ادغام ارزهای دیجیتال…

۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

صرافی FTX از حراج توکن‌های سولانا خبر داد

صرافی FTX حدود ۱.۹ میلیارد دلار توکن قفل‌شده سولانا (SOL) را به…

۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

بررسی افزایش 25 درصدی BONK

پس از افت قابل توجه قیمت در اوایل آوریل، BONK، یک میم…

۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید