صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : جاستین سان 2 میلیون توکن از ایردراپ EigenLayer دریافت کرد

جاستین سان 2 میلیون توکن از ایردراپ EigenLayer دریافت کرد

جاستین سان، مدیرعامل ترون، به عنوان یکی از بهره‌مندان اصلی از ایردراپ توکن EigenLayer شناخته شد. او موفق به دریافت بیش از ۲ میلیون توکن EIGEN از فاز اول این ایردراپ شده است. این رقم معادل با ۲.۰۸ میلیون توکن EIGEN است و جامعه ارز دیجیتال نیز خود را برای فاز دوم ایردراپ آماده می‌کند.

این تراکنش که در روز شنبه ۱۱ مه ۲۰۲۴ گزارش شد، با توجه به جایگاه تأثیرگذار سان در دنیای ارزهای دیجیتال، باعث جلب توجه گسترده به عرضه توکن EigenLayer شده است. علاوه بر این، آدرسی که به سان مرتبط است و با عنوان “Justin Sun 4” (0x176…a132) شناخته می‌شود، از نظر حجم سپرده در EigenLayer در رتبه دوم قرار دارد.

پیش از این ادعای ایردراپ، این آدرس کمک‌های قابل توجهی به اکوسیستم EigenLayer کرده است. طبق گزارش Wu Blockchain، سان ظاهرا قبل از مارس، ۱۰۴۰۰۰ اتریوم به طور مستقیم و ۵۸۰۰۰ اتریوم دیگر از طریق Puffer سپرده گذاری کرده است. این سپرده با توجه به قیمت فعلی اتریوم، ارزشی بالغ بر ۴۶۹ میلیون دلار دارد.

EigenLayer که به عنوان یک ارائه دهنده پیشرو در زمینه “بازپایه‌گذاری” در اتریوم شناخته می‌شود، توجه قابل توجهی را در فضای بلاکچین به خود جلب کرده است. علاوه بر این، این پروژه از حمایت بیش از ۱۰۰ میلیون دلاری شرکت سرمایه‌گذاری Andreessen Horowitz برخوردار است. همچنین، این پلتفرم از یک سیستم امنیتی استخرشده برخوردار است که در حال حاضر حدود ۱۶ میلیارد دلار سپرده کاربر را در خود جای داده است.

ایردراپ با Spannung مورد انتظار توکن EIGEN، نقطه عطفی مهم برای این پروژه محسوب می‌شود. با این حال، با وجود هیجانی که پیرامون توزیع وجود دارد، امکان معامله توکن‌های جدید برای مدت زمان مشخصی وجود ندارد. این موضوع، قابلیت معامله آن‌ها را به تعویق می‌اندازد. در همین حال، شایعاتی در جامعه در گردش است که نشان می‌دهد ارزش کل بازار رقیق‌شده EIGEN به طور بالقوه می‌تواند به ۱۵ میلیارد دلار برسد.

بنیاد Eigen، از طریق Eigen Labs، به طور رسمی فرآیند ادعای توکن EIGEN را در تاریخ ۱۰ مه ۲۰۲۴ آغاز کرد. این فاز افتتاحیه که به عنوان فصل ۱ شناخته می‌شود، حدود ۱۱۳ میلیون توکن EIGEN را ارائه می‌دهد که ۶.۰۵ درصد از عرضه اولیه توکن را تشکیل می‌دهد. علاوه بر این، مشارکت‌کنندگان علاقه‌مند می‌توانند با مراجعه به claims.eigenfoundation.org توکن‌های خود را دریافت کنند. پنجره‌ی دریافت تا تاریخ ۷ سپتامبر ۲۰۲۴ باز خواهد ماند.

به عنوان بخشی از برنامه توزیع استراتژیک توکن، EigenLayer یک رویکرد مرحله‌ای را برای اطمینان از مشارکت گسترده و تعامل مداوم جامعه اجرا کرده است. فاز ۱ و فاز ۲ که برای اواسط ژوئن برنامه‌ریزی شده است، قرار است عرضه در دسترس را تا ۶.۷۵ درصد افزایش دهد و ۱۵ درصد از کل عرضه اولیه توکن برای توزیع در جامعه در تمام فصول در نظر گرفته شده است.

بنابراین، کاربران واجد شرایط می‌توانند با شرکت در فعالیت‌های مختلف استیکینگ روی EigenLayer، توکن‌های EIGEN را دریافت کنند. همچنین، برای کسانی که قبل از ۱۵ مارس ۲۰۲۴ توکن‌های ETH یا توکن‌های استیکینگ مایع (LST) را استیک کرده‌اند، پاداش‌های اضافی در نظر گرفته شده است. علاوه بر این، مشارکت‌کنندگان در فعالیت‌های دیفای از طریق پلتفرم‌هایی مانند Kelp، Pendle و Equilibrium می‌توانند مزایای اضافی دریافت کنند.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

مهرسا توتونی

پست های مرتبط

مروری بر مهم‌‎ترین رویدادهای رمزارزها در روزهای آینده 

این هفته در بازار ارزهای دیجیتال، رویدادهای مهمی در جریان است که…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

نوسانات بیت‌کوین زیر قیمت 67هزار دلار ادامه‌دار است

تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال معتقدند که اگر قیمت بیت کوین بتواند از…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

ریزش ۶۲ درصدی Notcoin در کمتر از یک هفته!

رمز ارز Notcoin (NOT) که با حمایت پررنگ تلگرام، غول شبکه‌های اجتماعی،…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید