صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : بلومبرگ: امروز روز مهمی برای اتریوم است

بلومبرگ: امروز روز مهمی برای اتریوم است

اریک بالچوناس، تحلیلگر مطرح صندوق‌های قابل معامله در بلومبرگ، پیش‌بینی مهمی درباره آینده ETF اتریوم (ETH) انجام داد. او انتظار دارد تا امروز یا نهایتا بعدازظهر به وقت آمریکا، اصلاحیه‌های مربوط به ثبت اسناد S-1 برای راه‌اندازی این صندوق‌ها ارائه شود.

با این اقدام، توپ در زمین کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) خواهد افتاد. انتظار می‌رود این نهاد نظارتی شرکت‌های منتشرکننده را از آخرین تغییرات مطلع کند و مجوز نهایی را برای راه‌اندازی این صندوق‌ها صادر نماید.

همانطور که پیش‌تر پیش‌بینی شده بود، تیم بالچوناس همچنان بر راه‌اندازی صندوق‌های قابل معامله در بورس اتریوم تا دوم جولای تاکید دارد. این پیش‌بینی بر اساس تحلیل روندهای جاری بازار و فضای نظارتی صورت گرفته است.

بیت‌وایز اوایل این هفته فرم ثبت‌نام خود را به‌روزرسانی کرد و اعلام نمود که شرکت پانترا کپیتال منیجمنت قصد دارد تا سقف ۱۰۰ میلیون دلار در سهام این صندوق‌ها سرمایه‌گذاری کند. بیت‌وایز همچنین از سرمایه‌گذاری اولیه ۲.۵ میلیون دلاری خبر داد.

لازم به ذکر است که ماه گذشته کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا فرم‌های 19b-4 را برای هشت صندوق قابل معامله بر بستر اتریوم تایید کرد. با این حال، برای آغاز معاملات این صندوق‌ها، همچنان نیاز به تایید اسناد S-1 توسط این کمیسیون می‌باشد.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

محمدمهدی کشاورز

پست های مرتبط

سناتور منندز منتقد بیت‌کوین، به دلیل دریافت رشوه طلا محکوم شد

منندز زمانی بیت‌کوین را به عنوان “انتخاب ایده‌آل برای جنایتکاران” مورد انتقاد…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

‏FTX و CFTC با تسویه 12.7 میلیارد دلاری به دعوای 19 ماهه پایان دادند

صرافی ورشکسته رمزارز FTX با کمیسیون معاملات آتی کالای آمریکا (CFTC) برای…

۲۷ تیر ۱۴۰۳

صرافی کراکن تایید کرد که ۹ میلیارد دلار بیت‌کوین از Mt. Gox دریافت کرده است

صرافی رمرارز کراکن تایید کرد که وجوهی به ارزش ۹ میلیارد دلار…

۲۶ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید