صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : 5 رمزارز برتر هوش مصنوعی در سال 2024

5 رمزارز برتر هوش مصنوعی در سال 2024

top-5-projects-leading-the-ai-crypto

دنیای ارز دیجیتال و هوش مصنوعی در سه ماهه اول سال ۲۰۲۴ به هم پیوند خورده و اهمیت زیادی پیدا کرده است. در ادامه ۵ پروژه برتر که در حال حاضر پیشگام این حوزه هستند را بررسی خواهیم کرد.

۱.(YOUR AI ($YOURAI: مفهوم YOUR AI ارزش‌های مالکیت و توانمندسازی وب 3 را تجسم می‌کند و یک لایه محتوای وب ۳ مبتنی بر هوش مصنوعی است که به سازندگان محتوا امکان می‌دهد تا سوابق واقعی مشارکت‌های خود را در فروشگاه‌های تجارت الکترونیک داشته باشند و در عین حال مالکیت کامل محتوای خود را حفظ کنند.

هوش مصنوعی سپس وظیفه توزیع محتوا را با استفاده از الگوریتم‌های پیشرفته بر عهده دارد. این ممکن است کمی پیچیده به نظر برسد، اما اساساً راهی برای دادن قدرت بیشتر به سازندگان محتوا است که به طور مرتب توسط برندهای قدرتمند با برنامه‌های پاداش غیرمنصفانه مورد سوء استفاده قرار می‌گیرند. YOUR AI به تازگی رکورد DAO Maker را برای بیشترین سهام $DAO پیش از ido شکست و در زمان عرضه ۵۳ برابر افزایش یافت! 

$YOURAI به تازگی با موفقیت وارد Microsoft Startup Founders Hub شده است که نشان دهنده اعتبار آن است.

۲. پروژه AIOZ : این پروژه در حال حاضر یک اکوسیستم هوش مصنوعی-ارز دیجیتال را توسعه می‌دهد که امکان آموزش مدل‌های هوش مصنوعی، ذخیره مجموعه داده‌ها، ساخت dApp ها و کسب درآمد از طریق هوش مصنوعی را فراهم می‌کند.

۳. (Fetch.AI ($FET: این پروژه به کاربران امکان می‌دهد تا عوامل غیرمتمرکز هوشمند (AEA) ایجاد کنند که می‌توانند انواع کارهای خودکار را از طرف شما انجام دهند. شرکت‌های بزرگی مانند Bosch و Datarella از خدمات Fetch استفاده کرده‌اند.

۴.(SingularityNET ($AGIX: این پروژه یک غیرمتمرکز هوش مصنوعی است که امکان دسترسی دموکراتیک به خدمات هوش مصنوعی را فراهم می‌کند. ارز دیجیتال این پروژه $AGIX است که برای خرید و فروش سرویس‌های هوش مصنوعی استفاده می‌شود.

۵.(Ocean Protocol ($OCEAN: این پروژه بر پایه اتریوم است و هدف آن بهبود کیفیت داده‌های غیرمتمرکز است. Ocean یک بازار برای اشتراک‌گذاری داده را بر بستر هوش مصنوعی فراهم می‌کند.

منبع: cryptoslate.com

اخبار مرتبط: 3ارز دیجیتال با ارزش، در آوریل 2024

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

پیش بینی استاندارد چارترد: بیت‌کوین امسال به ۱۵۰ هزار دلار خواهد رسید

با صعود بیت‌کوین (BTC) از قله قبلی اش در مرز ۶۹ هزار…

۳ خرداد ۱۴۰۳

در پی احتمال تایید ETH اتریوم، قیمت میم‌‌کوین‌‌های این شبکه سر به فلک کشیدند!

قیمت میم‌کوین‌های اتریوم طی ۲۴ ساعت گذشته جهش قابل توجهی را تجربه…

۳ خرداد ۱۴۰۳

تتر ۱ میلیارد دلار دیگر USDT چاپ کرد: تاثیرات آن چه خواهد بود؟

تتر، بزرگترین ناشر استیبل‌کوین جهان، با چاپ یک میلیارد دلار دیگر توکن…

۳ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید