صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : معرفی ۵ ایردراپ برتر ارز دیجیتال با پتانسیل رشد بالا

معرفی ۵ ایردراپ برتر ارز دیجیتال با پتانسیل رشد بالا

توکن‌هایی که امروز در لیست ۵ ایردراپ برتر ارز دیجیتال به آن‌ها می‌پردازیم، به شما امکان می‌دهند تا توکن‌های رایگان کسب کنید و سود ببرید. چه شما یک معامله‌گر باتجربه باشید و چه یک تازه‌کار در دنیای ارزهای دیجیتال، این ایر دراپ‌ها برای شما مناسب هستند. با شرکت در آن‌ها می‌توانید به راحتی سبد ارز دیجیتال خود را متنوع‌تر کنید و ارزش دارایی‌هایتان را افزایش دهید.

  • pepi (PEPI): اولین ایر دراپ توکن در لیست ما، توکن pepi (PEPI) است. PEPi یک میم کوین است که برای جامعه طراحی شده است، جایی که مالیات و توکن‌ها بین جامعه به اشتراک گذاشته شده و متعلق به آن‌ها خواهد بود. توزیع توکن pepi از ۸ آوریل ۱۴۰۳ آغاز شده و تا ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ادامه خواهد داشت. بنابراین زمان محدودی برای شرکت در این ایر دراپ وجود دارد. کل عرضه توکن‌های PEPI، ۵۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ است. کل تعداد در نظر گرفته شده برای توزیع PEPI، ۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ می‌باشد و در مجموع ۱۰,۰۰۰ برنده اعلام خواهند شد. بنابراین، می‌توانید در توزیع توکن PEPI شرکت کرده و توکن‌های رایگان دریافت کنید.

  • Gomble Games (GOMBLE): دومین ایر دراپ توکن در این فهرست، Gomble Games (GOMBLE) است. گومبل برای ارتقای تجربه اصلی بازی‌های رمزارزی، بازی‌هایی با تجربیات پیشرفته گیمینگ ایجاد می‌کند. اسپارتان، انیموکا برندز، آلتوس ونچرز، پالیگان ونچرز، آپتوس و دیگران از جمله سرمایه‌گذاران گومبل هستند. توزیع توکن GOMBLE از ۱ بهمن ۱۴۰۳ آغاز شده و تا ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ ادامه خواهد داشت. بنابراین زمان محدودی برای شرکت در این ایر دراپ وجود دارد. کل عرضه توکن‌های GOMBLE، ۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ است. کل تعداد در نظر گرفته شده برای توزیع GOMBLE، ۱۰,۰۰۰ می‌باشد و در مجموع ۱,۰۰۰ برنده اعلام خواهند شد. بنابراین، می‌توانید در توزیع توکن GOMBLE شرکت کرده و توکن‌های رایگان دریافت کنید.

  • Super Vet (SVET): سومین ایر دراپ توکن در این لیست، Super Vet (SVET) است. سوپر وت یک پلتفرم هوش مصنوعی پیشرفته است که متعهد به مراقبت از حیوانات خانگی و جانوران است. توزیع توکن SVET از ۲۲ آوریل ۱۴۰۳ آغاز شده و تا ۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ادامه خواهد داشت. بنابراین زمان محدودی برای شرکت در این ایر دراپ وجود دارد. کل عرضه توکن‌های SVET، ۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ است. کل تعداد در نظر گرفته شده برای توزیع SVET، ۱۰,۰۰۰ می‌باشد و در مجموع ۱,۰۰۰ برنده اعلام خواهند شد. بنابراین، در توزیع توکن SVET شرکت کرده و توکن‌های رایگان دریافت کنید.

  • Doge6packs (Doge6p): چهارمین ایر دراپ توکن در این لیست، Doge6packs (Doge6p) است. دوج 6پکس یک بازی متاورسی NFT است که فرصت‌های کسب درآمد از بازی را ارائه می‌دهد. توزیع توکن Doge6p از ۱۰ آوریل ۱۴۰۳ آغاز شده و تا ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ ادامه خواهد داشت. بنابراین، به سرعت به این توزیع توکن بپیوندید. کل عرضه توکن‌های Doge6p، ۱۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ است. کل تعداد در نظر گرفته شده برای توزیع Doge6p، ۱,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ می‌باشد و در مجموع ۵۴۰ برنده اعلام خواهند شد. در توزیع توکن Doge6p امروز شرکت کنید.

  • Pixer Eternity (PXT): آخرین مورد از لیست ۵ ایر دراپ برتر ارز دیجیتال، مربوط به توکن $PXT از پلتفرم پیکسل اترنتی است. پیکسل اترنتی یک پلتفرم جامع است که ویژگی‌هایی مانند بازار، بازی‌های بلاکچینی، NFT، کسب درآمد از ورزش‌های الکترونیکی و امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) را ارائه می‌دهد. توزیع توکن $PXT از تاریخ ۲۳ آوریل ۱۴۰۳ آغاز شده و تا ۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ادامه خواهد داشت. پس هر چه زودتر در این توزیع توکن شرکت کنید. کل عرضه توکن‌های $PXT، ۱۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ است. در نظر داشته باشید که تنها تعداد ۱۰۰۰ توکن برای توزیع در نظر گرفته شده است و فقط سه برنده اعلام خواهند شد.با شرکت در این توزیع توکن، می‌توانید توکن‌های رایگان دریافت کنید.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

مهرسا توتونی

پست های مرتبط

پیش بینی استاندارد چارترد: بیت‌کوین امسال به ۱۵۰ هزار دلار خواهد رسید

با صعود بیت‌کوین (BTC) از قله قبلی اش در مرز ۶۹ هزار…

۳ خرداد ۱۴۰۳

در پی احتمال تایید ETH اتریوم، قیمت میم‌‌کوین‌‌های این شبکه سر به فلک کشیدند!

قیمت میم‌کوین‌های اتریوم طی ۲۴ ساعت گذشته جهش قابل توجهی را تجربه…

۳ خرداد ۱۴۰۳

تتر ۱ میلیارد دلار دیگر USDT چاپ کرد: تاثیرات آن چه خواهد بود؟

تتر، بزرگترین ناشر استیبل‌کوین جهان، با چاپ یک میلیارد دلار دیگر توکن…

۳ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید