صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : سه ارز دیجیتال با قیمت زیر 0.1 دلار  که بهتر است زیر نظر باشند

سه ارز دیجیتال با قیمت زیر 0.1 دلار  که بهتر است زیر نظر باشند

سه ارز دیجیتال KASPA (KAS) ، SHIBA INU (SHIB) ، PEPE COIN که این روزها قیمتشان زیر ۱ دلار است برای کسانی که می‌خواهند با سرمایه کم و احتمال رشد بالا وارد این فضا شوند مناسب هستند. 

(KASPA (KAS

KASPA اخیراً توجه سرمایه‌گذارانی را که به دنبال فرصت‌های مقرون به صرفه هستند، به خود جلب کرده است. این  دارایی طی سال بیش از ۲۰۹۴٪ افزایش یافت که رشد عمده آن در هفته گذشته اتفاق افتاده است. یکی از شاخص‌های مهم درKASPA افزایش حجم معاملات است. این نشان‌دهنده افزایش قابل توجه ۱۲۱.۵٪ نسبت به روز قبل و افزایش فعالیت بازار و افزایش اعتماد به پروژه است.

(SHIBA INU (SHIB

خرید پایداراین میم‌کوین نشان‌دهنده پایه محکمی برای اهداف بلندپروازانه شیبا اینو است. بنابراین به حفظ پروژه در مسیر کمک می‌کند تا به طور بالقوه یک صفر دیگر را در آینده نزدیک از بین ببرد.

PEPE COIN

پیش‌بینی یک چرخه صعودی دیگر در اوایل سال ۲۰۲۴ Pepe Coin می‌تواند به عنوان یک سرمایه‌گذاری استراتژیک برای کسانی باشد که انتظار دارند در آینده نزدیک به بالاترین حد جدیدی برسند.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

 منبع: watcher.guru

فهیمه قائمی

پست های مرتبط

بیتگرت، رمزارز محبوب این روزها

در حال حاضر، موضوعات داغ زیادی در محافل مختلف ارزهای دیجیتال مورد…

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

رشد 6 درصدی Pepe Coin

پپه‌کوین، بار دیگر با جهش قابل توجه ۶ درصدی، توجه علاقه‌مندان به…

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

رشد ۲۵۰۰ درصدی میم‌کوین LSHIB در 24 ساعت

دوج‌کوین (DOGE) و شیبا اینو (SHIB) در هفته‌های اخیر با مشکل رشد مواجه…

۲۹ فروردین ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید