صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : آینده اتریوم در هاله‌ای از ابهام و آشفتگی

آینده اتریوم در هاله‌ای از ابهام و آشفتگی

The future -Ethe

این روزها اتریوم (ETH) با چالش‌های قانونی جدیدی روبرو شده است. از یک طرف، شایعاتی مبنی بر رد درخواست صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF) بر پایه اتریوم در ماه مه وجود دارد. از طرف دیگر، شرکت Consensys، که از ارکان اصلی اکوسیستم اتریوم است، علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) به دلیل “تصاحب غیرقانونی قدرت” بر روی این دارایی شکایت کرده است. این شکایت بحث‌های زیادی را در مورد عدم ثبات قوانین کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا و ارتباط این کمیسیون با افراد نزدیک به اتریوم برانگیخته است.

موضوع اصلی این شکایت، تلاش Consensys برای به رسمیت شناخته شدن اتریوم به عنوان یک دارایی غیر-اوراق بهادار است. این درخواست با واکنش‌های منفی روبرو شده و کارشناسان، احتمال موفقیت آن را پایین می‌دانند. از طرف دیگر، ابهام در مورد طبقه‌بندی قانونی ارزهای دیجیتال همچنان وجود دارد. در حالی که پیش از این، اتریوم به عنوان یک اوراق بهادار شناخته نمی‌شد، گزارش‌های اخیر حاکی از آن است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا، اتریوم را به عنوان یک “اوراق بهادار ثبت‌نشده” در نظر می‌گیرد. این عدم شفافیت در قوانین، باعث سردرگمی فعالان بازار شده است. شکایت Consensys نیز بر لزوم تدوین قوانین شفاف در این حوزه تاکید می‌کند.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع: bitcoinist.com

اخبار مرتبط: dappOS به دنبال رابط کاربری ساده و کاربرپسند برای دنیای Web3

 

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

مروری بر مهم‌‎ترین رویدادهای رمزارزها در روزهای آینده 

این هفته در بازار ارزهای دیجیتال، رویدادهای مهمی در جریان است که…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

نوسانات بیت‌کوین زیر قیمت 67هزار دلار ادامه‌دار است

تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال معتقدند که اگر قیمت بیت کوین بتواند از…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

ریزش ۶۲ درصدی Notcoin در کمتر از یک هفته!

رمز ارز Notcoin (NOT) که با حمایت پررنگ تلگرام، غول شبکه‌های اجتماعی،…

۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید