صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : ظهور PUPS، میم‌کوین جدیدی بر پایه بیت‌کوین

ظهور PUPS، میم‌کوین جدیدی بر پایه بیت‌کوین

PUPS که به عنوان اولین میم‌کوین بر روی بلاک‌چین بیت‌کوین شناخته می‌شود، با رویکرد نوآورانه و تلاش‌هایش برای جلب مشارکت جامعه، توجه‌ها را به خود جلب کرده است. تأییدیه‌هایی از چهره‌های تأثیرگذار مانند معامله‌گر Ansem، هیجان پیرامون PUPS را بیشتر کرده و بر پتانسیل آن برای رشد قابل توجه در بازار میم‌کوین‌ها تأکید می‌کند.

حرکات اخیر قیمت، نشان‌دهنده‌ی افزایش علاقه‌ی سرمایه‌گذاران است، به طوری که PUPS شاهد جهشی در قیمت و حجم معاملات بوده است. علاوه بر این، سایر توکن‌های BRC-20 Ordinals نیز با افزایش قابل توجهی مواجه شده‌اند که نشان‌دهنده‌ی یک روند گسترده‌تر در بخش ارزهای دیجیتال است.

این نشانه‌ی قابل توجهی است که اعتماد به PUPS را افزایش می‌دهد و جرقه‌ای برای گمانه‌زنی در مورد تغییر استراتژی سرمایه‌گذاران در حوزه‌ی میم‌کوین‌ها به وجود می‌آورد. با افزایش قدرت PUPS، سرمایه‌گذاران عملکرد و چشم‌انداز بلندمدت آن را به دقت زیر نظر دارند.

پروتکل رون (Runes) که توسط کیسی رودآرمور، توسعه‌دهنده‌ی بیت‌کوین، ساخته شده است، با استفاده از قابلیت‌های شبکه‌ی بیت‌کوین، آماده‌ی ایجاد انقلابی در دنیای میم‌کوین‌ها است.

رون با بهره‌گیری از کارایی و امنیت ارتقایافته، جایگزین جذابی را برای معامله‌گران و علاقه‌مندان به میم‌کوین‌ها ارائه می‌دهد. تأییدیه‌ی رودآرمور از رون، جایگاه آن را به عنوان رقیبی جدی در حوزه‌ی ارزهای دیجیتال تثبیت می‌کند.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

مهرسا توتونی

پست های مرتبط

پیش بینی استاندارد چارترد: بیت‌کوین امسال به ۱۵۰ هزار دلار خواهد رسید

با صعود بیت‌کوین (BTC) از قله قبلی اش در مرز ۶۹ هزار…

۳ خرداد ۱۴۰۳

در پی احتمال تایید ETH اتریوم، قیمت میم‌‌کوین‌‌های این شبکه سر به فلک کشیدند!

قیمت میم‌کوین‌های اتریوم طی ۲۴ ساعت گذشته جهش قابل توجهی را تجربه…

۳ خرداد ۱۴۰۳

تتر ۱ میلیارد دلار دیگر USDT چاپ کرد: تاثیرات آن چه خواهد بود؟

تتر، بزرگترین ناشر استیبل‌کوین جهان، با چاپ یک میلیارد دلار دیگر توکن…

۳ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید