صفحه اصلی > اخبار و اخبار خارجی : رویکرد بیش از ۷۰٪ خریداران اتریوم، سرمایه‌گذاری بلندمدت است

رویکرد بیش از ۷۰٪ خریداران اتریوم، سرمایه‌گذاری بلندمدت است

ETH

بررسی داده‌های آنچین نشان می‌دهد که بیش از ۷۰٪ از خریداران اتریوم در طول یک سال گذشته هیچ اقدامی انجام نداده‌اند. ثبت این آمار رکورد جدیدی برای شبکه اتریوم محسوب می‌شود.

این آمار بدان معناست که دارندگان بلندمدت اتریوم، بیش از ۷۰٪ از موجودی را در اختیار دارند و تمایلی به فروش آن، حتی در بازارهای صعودی یا نزولی ندارند. زمانی که این دارندگان بلندمدت اقدام به فروش کنند، باید به دقت بازار را زیر نظر گرفت، زیرا ممکن است نشانه تغییر رویکرد آنان و تاثیر عوامل مهم بر بازار باشد. انباشت خرید در مورد بیت‌کوین نیز رخ داده، اما رشد آن به شدت اتریوم نبوده است.

نکته مهم این است که افزایش در موجودی دارندگان بلندمدت، لزوماً نشان‌دهنده‌ی خرید فعلی آن‌ها نیست، بلکه خریدهای یک سال پیش که اکنون جمع شدند در این آمار ثبت شده‌اند. دارندگان بلندمدت که اتریوم را در بازار نزولی خریده‌اند، علیرغم سود قابل توجه امسال، هنوز تمایلی به فروش ندارند. افزایش سریع‌تر موجودی دارندگان بلندمدت اتریوم نسبت به بیت‌کوین، نشان‌دهنده‌ی اعتماد بیشتر به آینده‌ی این ارز دیجیتال است.

⚠️هشدار: تحلیل‌های ارائه شده توسط دیفایر پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست؛ لذا برای انجام خرید و فروش، حتما شخصا بازار را مورد تحلیل قرار دهید چرا که مسئولیت سود یا ضرر خرید و فروش رمزارزها با خود شماست.

منبع : bitcoinist.com

فهیمه قائمی

مهندسی صنایع خوندم اما عاشق کامیپوترم. از سال ۲۰۲۱ با دنیای رمزارزها آشنا شدم و این آغازی برای سفر هیجان‌انگیز من در این حوزه بود. علاقه من به رمزارزها فقط مربوط به سرمایه‌گذاری نیست و مشتاقم نحوه عملکرد این فناوری‌های نوظهور را درک کنم چرا که معتقدم رمزارزها پتانسیل متحول کردن بسیاری از جنبه‌های زندگی ما را در آینده دارند.
پست های مرتبط

ریال دیجیتال از تیر ماه در جزیره کیش عملیاتی می‌شود

ریال به شکل الکترونیکی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با رونمایی از…

۲۹ خرداد ۱۴۰۳

تتر از استیبل کوین جدیدش با پشتوانه طلا رونمایی کرد

تتر یکی از بازیگران اصلی دنیای ارزهای دیجیتال، سرانجام از محصول جدید…

۲۹ خرداد ۱۴۰۳

خطر متمرکز بودن دوج کوین در پلتفرم رابین‌هود

پلتفرم رابین‌هود با ارائه معاملات دوج‌کوین، در میان کاربران آمریکایی به شهرت…

۲۹ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید